Lily a Marshall pořádají kolaudační večírek ve svém novém domě, což se jako obvykle může trochu zvrtnout. Lily se všem možným nehodám snaží zabránit, ale marně... (TV Prima)

Necrotongue

No, tentokrát mě tvůrci překvapili; tento díl byl sice pro příběh v podstatě absolutně zbytečným, ale zato mě dokázal celkem slušně pobavit. Patnáctá epizoda byla vlastně takovou skládačkou událostí z jednotlivých místností jednoho domu, k nimž došlo během pěti minut. A že to byla intenzivní pětiminutovka. Ne všechno se povedlo, jak bych si představoval, ale pobavil jsem se. / Poučení: Hmyz, hlodavci, gouda a večírky nejdou tak úplně dohromady. ()

Dusty56

Mám rád tuhle epizodu, je originálně zpracováná, pokoj po pokoji. Barney válí, Mickey taky. Trochu štve Robin a Ted, všechno s nimi tady je kompletně zbytečný a nezajímavé (ječet takhle kvůli hořčici?!). Ale přesto, když vypustím ty dva, tak mě to baví - pěkné 4 hvězdy. ()

MM_Ramone

Pätnásta epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Burning Beekeeper" (Zapálený včelár). Marshall a Lily organizujú kolaudáciu ich nového domova na Long Islande, tichom predmestí New Yorku. Na túto akciu pozvali svojich priateľov, známych a kolegov. Lily sa veľmi snaží, aby všetko prebehlo v kľude a pohode. Lenže celé sa to poriadne zvrhne. Bola to divoká kolaudácia. ***** ()