Robin zjišťuje, že má fanoušky v řadách Tedových studentů. Nakonec se ale ukáže, že její pořad sledují jen proto, že u něj nad ránem hrají chlastací hru... (TV Prima)

Wyrdas

A takhle to dopadne, když dáte díl do rukou těm nejhorším dvou ženskejm, co můžete najít. Poměrně nechutná epizoda založená na ponižování Marshalla s Tedem. Když nepůjde o sex, Lily s Robin nemají co nabídnout, ta jejich nechutná nabubřelost je vážně trapná a nemístná. A Marshall zahrál nejhorší reakci na polibek všech dob, měl ji přefiknout. Nic jiného by si Lily ani nezasloužila. A pak ten konec... těžce iracionální díl. Jedna hvězda a to s hodně odřenýma ušima za scénky s Tedem. Od něj to člověk moc nečeká a tak to potěší dvojnásob. ()

MM_Ramone

Trinásta epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Jenkins" (Jenkins).Marshall Eriksen má v práci nového vtipného, zábavného, úžasného kolegu. Jenkins je super. Vždy je s ním sranda. Často o ňom rozpráva svojim priateľom i svojej manželke Lily. Všetkých hodne prekvapí, keď sa dozvedia, že Jenkins nie je chlap. Je to sexi ženská. To radikálne zmení uhol pohľadu na Marshallove zážitky. ***** ()

Necrotongue

Fakt je zajímavé, jak mocně se mohou lišit dva za sebou následující díly. Člověku se ani nechce věřit, že se při výrobě seriálu nestřídají dva tvůrčí kolektivy. Třináctá epizoda mě až překvapivě bavila, přestože byl Barney těžce upozaděn. Jenkins (to byl skvělý achievement ve WoWku) a chlastací hra založená na Robinině vysílání to přece jen výrazně pozvedly a zapojil se kupodivu i jinak nevýrazný Ted. / Poučení: Boj s alkoholem není pro začátečníky; záludný alkohol získává často převahu. ()

Dusty56

Tentokrát v epizodě nemá Barney takový prostor a tak ji docela překvapivě táhne Ted. Naopak zklamáním je pro mě výkon Marshalla a hlavně Lily, která i když dostala málo prostoru, tak mi dokázala díl zkazit. Překvapila mě Robin, která mě tady štvala míň než normálně a to je hlavní důvod proč jsem si epizodu i navzdory Lily užil. ()

• Ve 13. minutě hraje „Kaboom“ od Ursula 1000. (SONY_)