Celá parta podlehla smrtonosnému zlozvyku – kouření. Ať dělají co dělají, nemohou se ho zbavit. Marshall má navíc starosti s hrozným šéfem a Robin s novým kolegou v ranním vysílání... (TV Prima)

MM_Ramone

Jedenásta epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Last Cigarette Ever" (Posledná cigareta v živote). Ted Mosby vyrozpráva svojim deťom príbeh o tom ako sa v roku 2009 on a jeho priatelia (Robin, Barney, Marshall a Lily) rozhodli, že skoncujú s nepríjemným zlozvykom. Príbeh o tom ako prestali fajčiť, story o tom ako si dali spoločne svoju poslednú cigaretu v živote. Nebolo to ľahké. ***** ()

Necrotongue

Nikdy jsem nebyl kuřák, ale přesto mi nikdy nevadilo, že se mohlo kouřit v hospodách. Abych řekl pravdu, mám pocit, že současný zákaz ubírá těm místům na atmosféře. Mně třeba v restauracích vadí (a to velmi) přebalovací pulty. Dokážu si představit, že si dávám oběd zauzený v cigaretovém kouři, ale nedokázal bych jíst obklopen odour de exkrement. Jedenáctá epizoda mě tedy z větší části bavila, vzpomínka na dobu, kdy se v baru ještě smělo kouřit byla skvělá, ale kromě těch cigaret už tvůrci s žádnými dobrými humory nepřišli, a to byla v tomto případě fakt škoda. / Poučení: Senátor Kubera byl pravým bojovníkem za svobodu. ()

Loki_Six

BARNEY: "I only smoke on certain occasions: post-coital, when I'm with Germans - sometimes the two overlap - coital, that time of year the Mets are mathematically eliminated, pre-coital, and - wait for it, 'cause I sure have - pregnancy scares." TED: "Why are you smoking now?" BARNEY: "I'm always pre-coital, Ted." ()

Wyrdas

Antikuřácký díl ve stylu HIMYM. Stejně tak jak v USA, i u nás kdysi dávno byla svoboda v podnikání a smělo se kouřit v soukromých podnicích. Nijak to s dílem (až na jednu scénu) nesouvisí, ale vždycky mě namíchne, když mi někdo připomene další část demokracie, co nám byla odepřena. Nápad to není zlý a jednotlivé gagy nebyly špatné, ALE tohle vyhrocení do extrému ničemu nikdy nepomůže. ()