Projekt stavby nového ústředí Gigantické národní banky je zrušen, ale Marshall a Barney nemají odvahu říct Tedovi, že je bez práce. Mezitím se Lily snaží zjistit, s jakou kanadskou celebritou Robin málem spala... (TV Prima)

Wyrdas

Takovej mediální průměr. Robin byla evidentně děvka už od mlada a Ted opět ukázal, že nemá nejmenší sociální vnímavost. Ale Marshall s Barneym vystřihnou pár opravdu luxusních scén. Takže to do průměru nakonec dokopali. ()

MM_Ramone

Osemnásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Old King Clancy" (Sexuálne praktiky Kanaďanov). Robin Scherbatska nechce prezradiť akú sexuálnu praktiku vyskúšala s jednou známou kanadskou celebritou. Jej priatelia sú na to veľmi zvedaví a chcú sa to za každú cenu dozvedieť. Keď im to konečne povie, tak sú z toho hodne sklamaní. Ted Mosby príde o lukratívny kšeft pre Gigantickú národnú banku. ***** ()

Necrotongue

Tak ale vážně, o čem to bylo? Za mě úplně o ničem. Osmnáctá epizoda byla zbytečnou nejen pro jakýkoli vývoj seriálu, ale i sama o sobě. Děj nestál ani za králičí bobek, a jakoby to nestačilo, ještě jsem tu musel snášet tu .... Lily Aldrin, která se snažila nasávat informace, aby je následně mohla roznést po celém Manhattanu. / Poučení: Hodně lži a proflákni každé tajemství, budeš mít spoustu přátel. Musí to být pravda, když je o tom seriál. ()