Marshall se nechá vylákat na dvojité rande s Barneym. Lily se mezitím vrátila ze San Franciska, kde si prý užila naprosto boží letní stáž... (TV Prima)

Necrotongue

Předchozí díl byl pro mě výrazně víc v pohodě, druhá epizoda už se v balancujícím vztahu až příliš nimrala a celé to bylo víc o citech než o humoru, a to je pro mě u sitcomů vždycky podstatný problém. Já se na ně dívám proto, abych se bavil, a ne proto, abych mohl po nocích plakat do polštáře. Všechny Barneyho kreace byly ovšem skvělé a závěrečná scéna v baru mě přinutila vycenit chrup. / Poučení: Nepodrážej kamarády, mohli by ti to vrátit. ()

MM_Ramone

Druhá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Scorpion and the Toad" (Škorpión a žaba). Marshall Eriksen sa pomaly začína spamätávať z rochodu s Lily Aldrinovou. A tak si spolu s Barney Stinsonom vyrazí baliť ženy. Lily sa po troch mesiacoch vracia zo San Francisca späť do New Yorku. Rada by obnovila vzťah s Marshallom. On ju však odmietne. ***** ()

• Ve scéně, kdy sedí Lily (Alyson Hannigan), Ted (Josh Radnor) a Robin (Cobie Smulders) v restauraci po propité noci, tak v jednom záběru za Lily v pozadí prochází dívka v bílé mikině a sedá si ke stolu. V následujícím záběru na Lily opět v pozadí prochází tatáž dívka v bílé mikině a sedá si ke stolu. (eltazar)
  • Ve 20. minutě zazní píseň „It Was Love“ od The Elected. (SONY_)