Lily a Marshall slaví potají v koupelně romantické výročí. Nechtějí rušit Teda v jeho námluvách. Problém nastane, když se Lily potřebuje vyčurat... (TV Prima)

Necrotongue

Čtrnáctá epizoda mě na rozdíl od předchozího dílu bavila velice velmi. Pravda, trochu mi to kazil Ted s Victorií, ale to se nakonec ukázalo být zcela nepodstatnou nepříjemností, protože jsem se bavil s Lily a Marshallem a všechno totálně zválcovali Barney a Robin. Jak jsem už několikrát psal, hluboké myšlenky a filosofické úvahy se do sitcomů příliš nehodí, já od nich očekávám humor. A tady rozhodně nechyběl. / Poučení: Když musíš, tak musíš. ()

MM_Ramone

Štrnásta epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Zip, Zip, Zip" (Vtedy prvý krát). Ted Mosby začne chodiť s Victoriou. Blíži sa ich prvý sex, ktorý nejaký čas odkladali. Lily Aldrinová a Marshall Eriksen netradične oslávia deväť ročné výročie svojho partnerského vzťahu. Robin Scherbatska zaujme miesto Teda Mosbyho a stane sa parťáčkou Barneyho Stinsona. **** ()

• Když se Barney Stinson (Neil Patrick Harris) u Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) svléká, sundává si pásek a poté ho vytahuje z kalhot. Avšak v dalším záběru dává kalhoty na opěrku křesla a pásek v nich je. (Brodyman)