Sarangni

• Južná Kórea 사랑니 (viac)

In-young je třicetiletá učitelka matematiky, která se zamiluje do svého sedmnáctiletého studenta, protože jí připomíná její první lásku a náhodou nese i její jméno - Lee Suk. Avšak věci se začínají trochu komplikovat, protože vztah žáka a učitele a i věkový rozdíl je jen na škodu. (balone)

balone

Nějak mě tenhle snímek nenadchnul, zdálo se mi to takové moc suché, nijak nevýrazné, nic co by nás mělo chytnout za srdce či něco jiného. 25% ()

Lhurgoyf

Úplne zbytočný film bez akéhokoľvek deja, bez náznaku zápletky. Väčšinu času som len tupo sledoval sled scén, ktoré neviedli odnikadiaľ nikam, často som nechápal čo sa deje, prečo postavy jednajú tak ako jednajú - a hlavne záver je úplne ako z iného sveta. Hlavné charaktery mi boli ľahostajné, Jeong-eun Kim mi pripadala strnulá, podobne jej náprotivok Tae-seong Lee, úplne nevýrazný herec bez špetky charismy. Ak mi malo sledovanie tohoto filmu privodiť nejaký pocit, bol to pocit nudy. ()

May

Zakladni crty jemne naturalnosti z Happy Endu jsou jasne citelne, ovsem nejaka podobna emocni sila se tu nerekla bych miji ucinkem, ona jen do filmu vubec nebyla vlozena, cimz hodne ztraci na atraktivnosti pro nas i pro domaci publikum. Melancholicke pojeti prvniho znovuzamilovani se po tricitce do mladeho kluka, pro siroke okoli neprijatelne, je v Sarangni umocneno pouze podtextem samotneho slova Sarangni - tedy zub lasky, pro nas zub moudrosti, ktery dava filmu novy rozmer, symbolicka kridla te jedine prave prvni lasky nezamyslici se nad okolnostmi, casem, miste nebo snad mineni druhych. ()