Završení pětidílného crossoveru.  Hrdinové opět zachránili svět. Jenže se to neobešlo beze změny. Nadále neexistují další paralelní reality a paralelní verze Země. Všichni jsou tak na jedné a jediné Zemi a v jedné jediné realitě. Sice zažehnali hrozbu Anti-Monitora, ale další se blíží. Jak si hrdinové poradí s obřím Beebem, jenž svým vzrůstem terorizuje město? (Varan)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zní to, jako bychom potřebovali zavolat hubitele škůdců." 1. Vtipná scénka Beebem, což je obří plyšový medvěd. 2. Finální souboj s Anti-Monitorem. 3. Vznik superhrdinského uskupení. Musím dát plný počet hvězdiček. - 90%. ()

alouch

Nikdy jednotlivé díly seriálů nekomentuju, ale Crisis on infinite Earths je výjimkou. Krásně demonstruje odvěký boj DC proti Marvelu, kdy defakto jedni následovali druhé a obráceně. Nicméně při tomto skromném rozpočtu (oproti Marvelových Avengers) se jedná o velmi povedený počin. Nepočítám ale pátý díl, ten už být opravdu nemusel. Přišlo mi sympatické, že propojili i seriály a filmy animované i neanimované, které do Arrowverse přímo nepatří (Smallville, Batman: the animated series, Justice of league, Lucifer - ten byl asi nejlepší jako vždy). ()

Hapretor

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

NinadeL

Konec dobrý, všechno dobré. Zatím největší crossover Arrowverse se už dostal do paradoxu, že se ani všichni zástupci propojených seriálů nestihli potkat. Po loňské novince Batwoman nastupuje ještě Black Lightning, Stargirl a nově i Superman & Lois. Není ale dobré zapomínat ani na Titány a Doom Patrol nebo Swamp Thinga. DC televize skutečně netroškaří. ()

LachtanShows

Rozhodně není 5 hvězd úplně zasloužených, protože zapojení Beeba do příběhu se mi zdálo stejně tak stupidní, jako když si slepíte rozbitý kus auta izolepou. Nepochopil jsem už kdysi v Legendách, proč se do jejich série motají takové hovadiny jako jsou útočící plyšáci, ale to už je mi celkem fuk, když jsem právě kvůli tomu přestal tenhle seriál sledovat. Nicméně jsem se sem musel kvůli crossoveru vrátit a hlavně konec přinesl tu nesmírnou satisfakci, kdy se všechny světy konečně propojily. U veřejného vzdání holdu Oliverově památce i slza ukápla. Byl jsem tu s ním přeci jen přes dlouhých 6 let. ()