První část (další následuje v BatwomanCrisis on Infinite Earths, Part 2).
Tím, že Nash Wells otevřel Monitorův úkryt v podzemí, osvobodil Anti-Monitora. Ten teď díky zařízení spustil vlnu, která ničí všechny planety, reality, bytosti atd. Osud celého vesmíru tak leží v rukách známých hrdinů: Flash, Supergirl, Arrow, Batwoman, Superman, Miu (dcera Olivera), Sara Lance (White Canary, členka Legends of Tommorrow) a Ray Palmer (The Atom, člen Legends of Tommorrow). Všichni za pomoci Monitora mají šanci zastavit ničení dalších světů a realit tím, že společně budou chránit kvantovou věž na Zemi-38. (Varan)

LachtanShows

Na to, jak nás napínali jako kšandy prakticky už od konce předchozích sezón všech zúčastněných seriálů, jsem očekával mnohem intenzivnější jízdu. Prozatím ve mně rezonují myšlenky na to, že i Crisis on Earth-X byla vymazlenější. Ale neházím flintu do žita, ještě je před námi dost dílů, v nichž může leccos nečekaně eskalovat. ()

Hapretor

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Někdy ti dobří nevyhrají." Crisis on Infinite Earths 1: Máme tu zase velký crossover, ve kterém se objevuje několik postav z různých komiksových seriálů na stanici CW. Hrdinové se musí spojit, aby zachránili celý multivesmír. Dojde ke zničení Arga, Země 38 a smrti Arrowa. Zatím spokojenost akorát Ruby Rose coby Batwoman mi nezapadá. - 90%. ()