Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Anayka

Roztomilé buranství mě moc nebaví, ale... ale tady někdy jo. Ty kreatury (ehm, postavy) jsou prostě dokonalé (ehm, dokonale vyšinuté). ()

tančísvlky

Keď porovnám všetky možné seriály, tak Earl je na tom výborne. Herci sú skvele zabudovaní do svojich osudov a aj keď sa nie všetko podarilo ako celok to funguje. Len ťažko sa budete nudiť, hláška následuje hlášku a nádherný casting.Treba to s Earlom skúsiť a určite si dáte povedať aj nabudúce ... ()

ZnalecH

Je to taková zábavná podívaná, kde hrají hlupáci a vy se tomu smějete, protože jste chytřejší. Proč ne? Ale pro mě to není. ()

andrew88

Americký buranov plný excentrických postav. Seriál je plný politicky nekorektního humoru a s ničím si nebere servítky. Právě proto je asi tak oblíbený. Miluju Joy a její southern accent :D ()

Dzvandzi

Můj úplně nejoblíbenější seriál ze všech :) Parádní Earl a jeho bratr mně nezklamali snad ani v jednom dílu :D Super nápad,výborné a vtipné podání herců :) Určitě musím dát 100%... ()

Mouchal

Znáte takovýho toho chlápka, kterýho náhodou vidíte v televizi, sednete si k tomu, skvěle se u toho bavíte a pak spěcháte ke kompu, postahovat si všechny jeho epizody? Tak to je Earl. Earl, kterého si našla karma a zcela mu změnila život, nedojde klidu dokud si všechny své nepravosti neodškrtne ze svého seznamu špatností, který je až podivně malý na to, aby se mu tam vešlo přes dvěstě bodů. Ale co je hlavní, jeho napravování je parádní švanda. Není to sitcom, který vám prostřednictvím umělého smíchu dává neustále najevo, že byste se taky měli smát. Ne. Je to seriál kdy si Vy sami řeknete co je a co není vtipný. A po neustálém znovupouštěním jednotlivých epizod často nacházím nové a nové vtípky. Celá Campdenská parta z Krabí boudy je nezapomenutelná a každá postava má něco do sebe. Ikdyž se seriál výhradně točí kolem Earla a jeho bratra Randyho, nenechá dopustit ani na vedlejší postavy, které tu neslouží jen jako křoví. Co mě na Earlovi ale opravdu žere, je způsob jeho zakončení. Protože takhle seriál utnout (vzhledem k jeho kvalitám a k tomu, jaký blbosti přežívají) se nedělá a stále vyhlížím nějaký jeho návrat. Bohužel si troufám tvrdit, že už marně. Jestli se do roka nevrátí na obrazovky (nebo třeba na stříbrné plátno), začnu z okna vyhazovat tarbíky! Po Přátelích je Earl mou druhou volbou, co se týká komediálního seriálu. 90% ()

Sollozzo

První 2 série byly opravdu výborný. Vidláckej Earl s jeho pomateným bráchou jsou vážně charaktery:-)...Crabman je kanón a Joy je snad tou nejzlomyslnější američanku z karavanu. No a do toho pár skvělých songů jižanskýho rocku a Cyndi Lauper:-). S přibývajícími díly se ale příběh tak trochu opakuje a až do poslední 4. řady se drží zuby nehty na 3 hvězdách...takže 2 řady za 5 a 2 řady za 3...to máme celkově průměr ..."Randy! Spočítej to!" ()

Banger888

Když jsem tenhle seriál hodnotil během 2.řady, dával jsem jasných 5*. Po shlédnutí celé 3.série však musím smutně konstatovat, že Earl spadl do průměru. Tah, který tvůrci vymysleli na konci 2.série sice vypadal výborně, ale jeho samotná realizace už tak výborná nebyla. Některé díly mě chvílema až nudily, ubylo vtipných scén a ač i ve 3.sérii sem tam seriál zachraňuje svou milou hloupostí Randy (Ethan Suplee), tak v každém případě oproti předešlým 2 sériím Earl oslabil. Nezbývá mi tedy než doufat, že se Earl ve 4.sérii vrátí zpátky ve vší parádě a hlavně mě seriál bude opravdu bavit zase jako na začátku. ()

MadCaddy

'You know the kind of guy who does nothing but bad things, and then wonders why his life sucks? Well... that was me. Every time something good happened to me, something bad was always waiting around the corner. Karma. That's when I realised I had to change. So, I made a list of everything bad I've ever done and, one by one I'm going to make up for all my mistakes. I'm just trying to be a better person. My name is Earl.' ()

Wolf

Vzhledem k vysokému hodnocení, jsem tomuto seriálu chtěl dát šanci, ale bohužel mě nezaujal ani jeden, z prvních šesti dílů ()

Bumlaa

Seriál má nápaditý příběh, který zaručuje neustálou akci. Všech 5 hlavních postav hraje svou roli přesvědčivě. Scénář trochu pokulhává ve třetí sérii, kdy byl Earl propuštěn z vězení, a skončila stávka scénáristů. Ostatní díly jsou nabité akcí a humorem. ()

JohnVodka

Hey Earl. - Hey crabman. Tenhle sitcom mě vážně dostal. Nápad s karmou a seznamem je jednoduchý ale funguje, vždycky to má vtip a občas nějaká ta moralitka, ale ve snesitelných dávkách. Žádný hloupý humor, nic trapného a pokud ano, tak úmyslně. Skvěle vymyšlený seriál. ()

MRPitivier

Tak tento seriál si zamilujete! Chcete ho hltat a hltat a hltat! Člověk s knírkem alis Earl má seznam, na kterém je napsáno přes 250 věcí, událostí, kterými změnil několika lidem život velice nepříjemně. Když ho nebude plnit, tak ho Karma potrestá. Dotkne se snad každého možného průšvihu. Geniální nápad, který Vás doopravdy pokaždé přinutí sednou k obrazovce a jste nedočkavý, komu dnes Earl pomůže vrátit věc či cokoliv jiného. Ve všem mu pomáhají jeho bratr Randy, který má vážně vtipné řeči. Dále tu máme Joy, jeho bývalou manželku, se kterou má dvě děti, které nejsou jeho. Občas prudí, občas potřebuje pomoc, ale tahle role je v seriálu potřeba, vždy ví co chce. Její nový manžel Darnell 'Krabák', co víc dodat než: "Ahoj Krabáku! Ahoj Earle!" Prostě pobavíte se a možná najdete inspiraci jak naložit se 100 000 dolary. :) ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006