Prišiel rad na bod číslo tridsaťsedem. Ukradol notebook. Našťastie je na jeho zadnej strane napísané meno jeho majiteľa. Profesor Alex Mayers zo štátnej univerzity. Keď Earl príde s notebookom na vysokú školu, zistí, že to nie je profesor, ale mladá pekná profesorka. To ho trochu znervózni. Keď sa však zoznámia, tak medzi nimi zavládnu vzájomné sympatie. Earl dokonca dostane možnosť prednášať jej študentom o tom, ako sa chce polepšiť, o svojom zozname a o karme. Alex sa do neho zamiluje. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí šestnásta epizóda z prvej série nesie názov "The Professor" (Profesorka). Prišiel rad na bod číslo tridsať sedem. Ukradol notebook. Našťastie je na jeho zadnej strane napísané meno jeho majiteľa. Profesor Alex Mayers zo štátnej univerzity. Keď Earl príde s notebookom na vysokú školu zistí, že to nie je profesor, ale mladá pekná profesorka. To ho trochu znervózni. Keď sa však zoznámia, tak medzi nimi zavládnu vzájomné sympatie. Earl dokonca dostane možnosť prednášať jej študentom o tom, ako sa chce polepšiť, o svojom zozname a o karme. Alex sa do neho zamiluje. ***** ()