Poldové z Rosenheimu - Série 11 (2011) (séria)
Réžia:
Jörg SchneiderScenár:
Nikolaus SchmidtKamera:
Afam BilsonHudba:
Michael Hofmann de BoerHrajú:
Joseph Hannesschläger, Igor Jeftić, Max Müller, Marisa Burger, Karin Thaler, Alexander Duda, Tom Mikulla, Christian K. Schaeffer, Diana Staehly, Petra Einhoff, Michael A. Grimm, Jens Atzorn (viac)Hrajú
Joseph Hannesschläger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Igor Jeftić
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Max Müller
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Marisa Burger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Karin Thaler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Alexander Duda
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Tom Mikulla
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Christian K. Schaeffer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Diana Staehly
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Petra Einhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Michael A. Grimm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Jens Atzorn
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Pero Radicic
Najlepšie seriály:
Drzavni sluzbenik (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kim Riedle
Západné Nemecko
Louis Friedemann Thiele
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Isabell Stern
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Susann Parthum
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Susan Hoecke
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)