Fr

„JSME SRBSKÁ SLUŽBA. V SRBSKU MŮŽEME VŠECHNO…“   Takovej… veřejnoprávní seriál. Ovšem z těch lepších! Dozvíme se, co všechno má taková „služba“ na práci, jak žijou lidi v týhle organizaci a jaký jsou poměry – politický – v Srbsku. Zajímavější je to až v těch posledních dílech, hlavně kvůli tématu terorismu. Kvalitou podobný třeba našim „Stínům v mlze“. Neurazí, nenadchne. I když možná…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Makám pro stát.  2.) V práci zlo vyháníme taky zlem. /// Thx za titule „Selma55“                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

Skeksis

Však štátny zamestnanec ako má byť - je nevyhnutnou súčasťou aby kradol, klamal, prípadne vraždil, nechal vraždiť a zahmlieval, čo sa stalo, lebo to považuje za normálny prístup a postup:))) Policajt, ktorý je akože "chytený" v tejto mašinérii a nemá odtiaľ únik. Možno je to tak, ale aj keby hej, človek nemá v tomto prípade na výber iba jednu cestu. Po prvom diely bol seriál zdĺhavý, nudný, plný zbytočných postáv so zbytočnými monológmi... A hlúpy. Tupé scénočky so spodným prádlom, knižkami a s darčekmi - akože úplatky, čiže super dary. Haha: keď už úplatky, dones mi Chanel, Gucci, Vesace... a možno až potom by som sa bavila o tom, komu mám dať po hube, alebo nie. Všetky postavy ma štvali čoraz viac, takže by asi naštvali všetkých štátnych úradníkov od Balkánu až po Antarktídu. Možno je to zle spracovaný materiál, scenár... neviem. Je to proste nuda ako pracovať v kancelárii administratívneho oddelenia na Slovensku. Možno je taká nuda aj na polícii v Srbsku, neviem. V každom prípade toľko zbytočného kvákania a nudného deja... je proste nuda. Mimochodom, keď už som pri značkách, chcem aspoň tie CHANEL náušnice s trápným nespisovným znakom. Lenže viem, že na Balkáne by mi priniesli Gunnel, Cuggi, Vrsázle, tenisky Mike, Adipuss, Adios, Kuna, keksíky Pojeblo či zubnú pastu Jebnal, spodné prádlo Kailin Killun, slúchádlá značky Sonia, a nápoje značky Spripe, Colo Colo, Peepi, čo je super cool , lebo také nike inde asi nemáme. ()