Prison Break: Útek z väzenia - Série 4

(séria)
USA, (2008–2009), 17 h 1 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Dominic Purcell, Wentworth Miller, Michael Rapaport, Amaury Nolasco, Wade Williams, Robert Knepper, Chris Vance, Danay Garcia, Jodi Lyn O'Keefe (viac)

Poté, co se naši hrdinové dostali z panamského vězení, mají další úkol. Agent Don Self (Michael Rapaport) chce zničit společnost získáním Scylly (černá kniha společnosti). Aby se Michaelova (Wentworth Miller) skupina nedostala zpět do vězení, nabídku přijímají. Úkol je jednoduchý - najít kartu k otevření Scylly... Co by se mohlo pokazit? (Varan)

Bohdy67

Vlastně ani nevím jestli jsem to dokoukal, každopádně při !možná dalším pokusu) jsem to nedal asi tak po pěti dílech...Sme opět u špionážního dramatu, tentokrát ještě horšího než u druhé série... Prostě ne vždy je potřeba rozvíjet základní příběh a tady jsme toho jasným důkazem...spousta seriálů jde s postupem času do kytek, tady to přišlo relativně brzo, ale za to o to víc...19% ()

NikiVai

V honbě za Scyllou už prostě nevidím starý dobrý Útěk z vězení. Je to spíš zamotaná kriminálka, kde jen známe hlavní hrdiny a visí nad nimi hrozba vězení. Moc mi tam neseděla ani Michaelova nemoc a Sářina PTSD, o jejím zmrtvýchvstání ani nemluvím. Ale jo, napínavý to bylo. ()