Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiálny text distribútora)

merigieren

hezká holka a její nový nesmrtelný kluk cupitají městem a pozorují jak kamarádi umírají. Občas je to i strašidelné, ale duchové se chovají divně, není to moc promyšlené ()

radagast

Zamknut dvere, zatiahnut zavesy, pustit domace kino a zacat sa bat. Lenze... ono to nefunguje. Hlupy, nelogicky a vobec - Pedestrian to uz napisal aj za mna. Oficialna stranka venovana tomuto filmu bola v case uvedenia do kin ovela lepsia. Btw apokalypsa:: par EM bomb by to vyriesilo. No ale to sme uz zas u tej logiky. ()

ecis

Strasna zlatanina. Uz nemam chut ani pozerat ani hodnotit tieto "uzasne" remaky japonskych hororov. # Ta cervena paska ako obrana pred duchmi - strasna kravina. ()

Deftie

Nakoniec som sa rozhodla byť k tomuto filmu milá. Podobne ako všetky ostatné remaky japonských hororov (vrátane Kruhu) bol aj tento sterilný, bez štipky mrazu na chrbte a nejakého takého dobrého adrenalínu. O hereckých kvalitách väčšiny zúčastnených sa vyjadrovať nejdem, pretože by to neboli veľmi lichotivé slová (možno akurát Ian a jeho pekný kukuč, ale len možno). Prvky, ktoré mali naháňať úzkosť pôsobili unavene a príliš prešpekulovane, čím aj najmenší skliesnený pocit odbúrali. Ľakačky nielenže nefungovali, ale boli tak predvídateľné, ako asi v žiadnom inom filme. A keď už nejaká tá nastala, tak aj tak si človek väčšinou prial, aby už tú blbú bloncku niekto killol a bol pokoj od nej, poprípade jej otravných priateľov. A koniec? Apokalyptický záver bol podľa mňa už príliš. Aj keď námet celkom dobrý, ale zas pre veľkú škodu nevyužitý. Tak prečo 3 hviezdičky? Povedala som, že budem naň milá a priznám, jedna sa pripísala za jeden pár modrých očí, takže film je celkovo na hviezdy dve. ()

Petulka88

Natočit tak nezáživný film je opravdu umění. Není tady absolutně nic co dělá horor hororem. Lekačky? Ani náhodou! Krev? Nenechte se vysmát! Napětí? Hahaha! Ono je to celé jen 90-ti minutové nic. Navíc je to v podstatě trapas, který zachází někdy až tak daleko, že jsem se neubránil smíchu. Až se ani nechce věřit, že k tomu napsal scénář Wes Craven. Pravda, Kristen Bell je docela koukatelná, ale když ani ve scéně ve vaně nic neukázala, musím dát jen tu jednu hvězdičku. ()

Likan7

Celkem solidní atmosféra. Pěkná tíživá apokalypsa. Tradiční remake asijského hororu, kterých je tucty. Za jedno podívání to stojí. Za si ale nebudete nic pamatovat. Ústřední dvojice na zabití. Takže klasika. ()

loveless odpad!

Vlastně se obvykle nekoukám na horory nebo thrillery nebo mysteriózní věci a opravdu jsem neviděla japonskou předlohu o jejíž existenci jsem se dozvěděla 20 minut před koncem filmu. Opravdu otřesnej filmovej zážitek a asi mě to mělo prostě trknout, protože Ian Somerhalder snad ještě v žádném opravdu dobrém filmu nehrál a ani tady se nevyskytuje tolik, aby mi to vynahradilo utrpení ze zhlédnutí. ()

Hellknight12

Pozreté po rokoch. Španielsky horor, ktorý je za mňa veľmi dobré spracovaný. Herecké výkony sú nadpriemerne. Nič extra ale zas nič hrozne. Príbeh je zaujímavý. Bohužiaľ je trochu predvídateľný. Film môžem odporučiť. Slušná nadpriemerná ducharina. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Doomer

Film o pocitacovem viru ktery utika do teto reality a pacha tu neplechu. Jak si s tim lidi v cim dal tim neutisenejsich meste a zoufalejsi situlaci poradi? ()

Václavička

Duchové šířící se skrz informační technologie ... námět, který prostě stojí za prd. Ale nakonec to vlastně tak špatně nedopadlo. Pár napínavých momentů, překvapily mě známé tváře (Bell, Somerhalder, Milian). Slušné tři hvězdy ()

dewil21

Duchové jsou online, svět se mění, mobilní telefony a wi fi se stávají pro lidskou rasu záhubou, pravda, trochu jinak než proklamují mnozí přívrženci bydlení v zemljance, praní v potoce, neočkování a styku bez ochrany ...brrrrrrr. Tmavomodrý svět měl asi působit depresivně a temně, všeho ovšem moc škodí a červená páska to vyvážila jen velmi nepatrně. Herci byli snesitelní, žádný teen přehrávání a hysteráky, ale taky trochu sterilní. Kdybych měla chuť po skončení snímku zahodit mobil a rozbít počítač kladivem, dala bych rozhodně * navíc, tak působivý to ale nebylo... ()

chlebo odpad!

Bezprostredne po prebudení, teda pardon, konci filmu, mi napadlo, že touto sračkou by hádam išlo liečiť dnešnú mladú generáciu, poprípade všetkých tých šikmoňov, ktorí sa už bez mobilu ani nevyserú a presvedčiť ich, že sa ľahko môže stať, že na svet vypustia podobnú kokotinu ako sa to podarilo tunajšej bande, nepochybne perspektívnych psychológov, ale potom som si uvedomil, že namiesto malých pridrbaných zmrdov s tabletmi a mobilmi, by tu behali malí, retardovaní zmrdi bez očí, poprípade by radikálne stúpol počet samovrážd. Pičovinu tohto formátu by nikto nemal absolvovať tak úplne dobrovoľne, preto vás snažne prosím, ak sa náááhodou k môjmu vyjadreniu dostane aj dakto iný okrem mňa, strávte túto hoďku a pol tlčením kladivom do vlastného kolena, fajčením cracku, poprípade súložou s vašim domácim miláčikom. Garantujem vám, že ten čas bude využitý lepšie. UPOZORNENIE: Komentár obsahuje vulgarizmy, navádza mladistvých na užívanie tvrdých drog a pohlavné zneužívanie nevinných domácich zvierat. (Nikdy neviem či to rozkošné upozorneníčko pre všetky tie zástupy detičiek a ich pohoršených mamín, ktoré doradu čítajú komentáre k deveť rokov starým filmom na tejto skuelej databáze písať na úvod komentára, alebo pekne nakoniec ako teraz.) ()