Pulse je natočený ako remake úspešného japonského hororu „Kairo“. Film hovorí o skupine mladých študentov, ktorá sa musí vyrovnať so záhadnou smrťou svojho kamaráta. Už čoskoro však zistia, že to nebola samovražda. Cez monitory, displeje telefónov a rádiové vlny im nedajú spávať duchovia. Čo keď bezdrôtová mobilná technológia môže sprostredkovať kontakt s iným svetom? A čo keď tento svet využije túto technológiu, aby sa dostal k nám? Ak zapnete mobil alebo mail, ste infikovaný a začnete zabíjať. Práve toto sa stane na školských internátoch... (oficiálny text distribútora)

surface

Chválím scénář, na kterém se podílel Wes Craven. A to v tomto filmu není ani kousíček humoru ani nadsázky. Vše je myšleno tak vážně! No tenhle film sem viděl a já za sebe musím říct, že jako asi většina sem si myslel, že je to od Stephena Kinga. Každopádně je to snímek, který je velmi působivý a tajuplný. I když některé scény jsou k smíchu. Další důkaz toho, že japonské horory, jsou dobré horory. Já dávám 80%, nebylo to až tak špatné. ()

Gorefa

Film byl zajímavý, ale nějak mi tam chybělo takové to mrazivé napětí, kdy se pak člověk bojí jít i vychcat (zažil jsem třeba u US Kruhu, ale nepochcal jsem se). ;o) ()

Kreso

Musím říct, že když jsem viděl trailer + jsem se dozvěděl, že je to remake asijského hororu neváhal jsem. Ovšem byl jsem celkem zklamán, protože ani jednou jsem se v tomto filmu nelekl. 3 dávám asi jen proto, že to mělo zajímavý námět a za počítačové efekty. Bohužel nelíbil se mi ani konec, který měl velkou vadu. A sice v tom, že zachytili vysílání ovšm věichni víme jak se "nákaza" v tomto filmu šíří, tudiž mi to vůbec nedává smysl. Ale dobře budiž tři nelituju, že jsem to zkoukl ale znova bych do toho už nešel. ()

vojtik.sup

Celkem dobře snesitelný film s menší špetkou děsu, která se ale při prvním pohledu nějak moc neprojevila. Dobře, dobře, uznávám, zajímavý nápad. Občas jsem se i bál, ale jestli to nebylo proto, že byla jedna hodina ráno a venku byla vichřice. Hmm, teď opravdu nevím jak mám film hodnotit. ()

bloks

Jeden z najlepších remakov japonského hororu. Napínavá atmosféra od začiatku až po koniec, množstvo tmavých, strašidelných scén a dobrá hudba. Desivejšie ako originál. ()

vrch07256732

Teda japonský originál som nevidel, ale z môjho pohladu (aj keď Remake) je toto jeden z najlepších súčasných hororov. Mne osobne ten technologicko - duchársky štýl z Japonska veľmi vyhovuje (treba chlapcom šikmookým uznať že prišli s niečim novým) americká remaky sú prispôsobené skôr vkusu našinca - a to som teda niekolko desiatok japonských hororov videl - po čase prídu dosť na jedno brdo, najmä tí duchovia sú v originále stále dlhovlasé bledule s vypleštenými očami. ()

Sylviiik

Ta ponurá atmosféra provádějící celým filmem byla pěkně otravná. Takhle přece svět nevypadá....tmavé byty, tmavý autobus, tmavá škola, tmavé všechno. Všechno mdlé a šedivé. Fuj! Jestli to tomu mělo dodat to správné napětí, tak se to teda nepovedlo. Akorát jsem s každou další minutou ztrácela chuť se dívat dál. Prostě absolutně totální a masakrózní mrhání mým časem!... ()