Frajer42 odpad!

Nějak jsem si nepovšiml ani minimálního náznaku, že by mělo jít o horor. Člověk prostě 53 minut sleduje jiného člověka, který má enormní sluch a prožil rodinné trauma. Není tedy divu, že postupem času se z něj stane psychopat. Vůbec nic se celou stopáž neděje. Sledujete v podstatě běžné denní činnosti, třeba žraní mrkve, několikanásobně zesíleno, abyste si uvědomili, jak musí být žůžové takhle dobře slyšet. Za celý díl dojde k jedné vraždě manželky a k amputaci vlastních uší. To vše samozřejmě za kamerou. Podobné hovno se vážně jen tak nevidí. ()

filmmovier

Zatím nejslabší epizoda vůbec. Čokoláda měla alespoň zajímavý příběh, Sounds Like nemá ani to, jen je prostě celý podivný. K dobru mu hraje to, že příběh nijak výrazně nenudil a byl obsazen schopnými herci, u této epizody jsem ale tentokrát moc pozornost nedržel a ačkoliv jsem to viděl včera večer, prakticky nic si z toho nepamatuju (kromě konce a hlavního hrdiny). Žádné hororové prvky nenacházím, tato epizoda má pouze prvky absolutního béčka. Ztráta času to není, ale zbytečný příspěvek téměř určitě ano. 45%. ()