Stíny temnoty

• USA Gallowwalkers

Zabiják Aman (Wesley Snipes) nenechá naživu nikoho, kdo se mu jen přiblíží do cesty. V jeho světě se však oběti po smrti vrací, a tak musí Aman po čase čelit útoku gangu, který před časem zničil. Vítejte ve světě Gallowwalker, kde odplata žije věčně. (ssfan)

Astaroth12

Totálne hnusne spracovanie, respektíve je tu všetko hnusné. Od nezvládnutej réžie, cez neschopnú kameru až po primitívne špatné masky. Už po 10 minútach som to chcel vypnúť, lebo som rýchlo pochopil. že toto je veľmi lacná a príšerne blbá sračka. Ale vydržal som to do konca, ani sám neviem ako. Dialógy i dianie vo filme ako z veľmi zlého vtipu. A herci hádam ešte horší i keď pri takto debilnom scenári, by každý herec padol na hubu. 1* s odrenými ušami. ()

LiVentura

Něco to do sebe mělo, mám velmi rád westerny, můj srdeční žánr, nicméně nepochopil jsem vyznění příběhu. Ale jsem rád, že zas vidím starocha Snipese v akci! :-)) Kdyby z toho udělali normální klasicky western bez "nemrtvých", bylo by to asi daleko lépe hodnoceno! PS: Hudba je zde mimořádně příjemná, trefná a kvalitní. ()

kaylin

Tvůrci chtěli natočit novou, jinou verzi snímku „Blade“. Wesley Snipes zde měl opět vypadat strašně cool. No, tohle se vlastně docela povedlo, jenže postrádá Bladův suchý humor, navíc brodění se v krvi zde není ani taková zábava. Děj je strašně zkostnatělý a scénáristé očividně vůbec nepochopili, že tohle by měla být odlehčená podívaná, kde by se divák bavil. Vážně pojaté béčko nebude bavit nikoho. ()

verbal

Tak se nám Vesly vrátil z "montáže" a herecky vyprahlý z dramatických kroužku v Sing Singu okamžitě vletěl rovnýma nohama do první sračky, která přistála jeho kurátorovi na stole. Přesně takhle by vypadal scénář, kdyby Karel May hulil opium a prokládal to Absinthem. A tak Negroboy, černý gentleman, kosí na divokém Západě s přesvědčivým výrazem natrženého rekta (přeci jenom si z toho ochotničení něco odnesl) nějaké oživlé, hispánské zombiekardinály, kterým pomáhají poskoci, co mají na krku naražené zavařovací hrnce s ostny a retardovaný, šupinatý pán se dvěma čuráky na hlavě. Chce se totiž na těch individuích podruhé či snad potřetí pomstít a zároveň ochránit utiskovanou a zmatenou Církev staticky čumících blondýn. No, řeknu vám, už tomu chyběl jen dvouhlavý, mluvící chřestýš a postapokalypticky rozohněná Tina Turner. Moc doufám, že příště našemu sympatickému muklovi dohodí něco, co napsal scénárista po odvykačce, a nebudu z toho zase muset Blade. ()

SeBig

Nějaká snaha tam byla..necítil jsem z toho, že by mě to chtělo unudit k smrti jak současný “akční” a “hororové” snímky. Snips zas loví mutanty, tentokrát nějakou rodinu Malfoyovích, nehláškuje bohužel jak Blejt, prostředí ze začátku ok, ale furt je to jen poušt, takže nějaká ta “atmosféra” rychle vymízí a začne nezajímat. Příběh o pomstě..to ani nemá cenu snad zmiňovat. ()

• Natáčení probíhalo v Namibii. (Terva)
  • Film vznikl už v roce 2010, však kvůli uvěznění hlavního představitele Wesleyho Snipese za daňové úniky se premiéra odložila do doby, kdy bude Snipes opět na svodobě. (korbitch22)