Die Hard

všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia
Rusko, 1997, 2 min

Konstantin Bronzit paroduje akčnú sériu Smrtonosná pasca (česky: Smrtonosná past). V hlavnej úlohe animovaný Bruce Willis. (baruss)

Estrellita

Nesmrtelný Bruce Willis v geniálním filmu! :) V poslední době mě jen máloco pobavilo tak kvalitně, jako právě tenhle krutě ironický kraťáček. Ave! ()

Ondra16

No co tak je to primitivní. Vadí to tak? Já se náramně bavil a pustil si to několikrát za sebou. Zapálený potůček mě srazil k zemi. A ani nevadí, že se to jako parodie nehodí na "realistickou" Smrtonosnou Past, protože akčích klišé je všude dost. ()

Jeand´Boa

Ale no tak...když už parodovat klasiku, proč to neudělat s nějakým talentem a pro zasmání?... toto je o ničem - a ne díky animaci, ta mi ani tak nevadí ... jde o to, že to nic nepřináší...ona to není ani parodie od Die Hard (naopak, kdo zná Die Hard opravdu, ví, že ta se nepodobá klasickým akčňákům, kde si nezranitelný hrdina dělá co chce a někdy vlastně nic a nepřátelé stejně padají v šiku), je to jen hloupý kraťas o ničem ...nic to nevyvolá...tedy, pominu-li strnulý pohled se slovy: "To snad ani není možné, jak hloupé to je!" ()

DonParegio

V podstate mal Konstantin pravdu Bruce prežije všetko. Len si mohol dať viac záležať na grafike. Dnešnej grafike sa už predsa žiadne medze nekladú. ()