Pán času - Série 2 (2006) (séria)

Věk oceli (S02E06)

(epizóda)
  • Veľká Británia The Age of Steel

Doctor, Mickey, Rose a spol. jsou jedni z posledních lidí, které neovládá Lumic. Společně hodlají porazit Lumica a zastavit jeho krutovládu. Budou muset jednat rychle, jelikož bude mít za chvíli pod palcem celý paralelní Londýn. (Varan)

Milano33

Na úvod sa nám Doctor predviedol v epickom svetle, keď sa parádne vysporiadal s Cybermenmi. Cybermen boli na vzostupe a bolo práve na Doctorovi, aby učinil tomu prietrž. Celý plán stál a padal na Doctorovi a i keď sa dostal do chúlostivej situácie, dokázal z nej čo najviac zužitkovať. Ani ten fakt, že sa ocitol v zajatí, nebránilo Doctorovi v tom sa vykecať, čím chytro a sofistikovane prispel k porážke Cybermenov. Jeho výrečnosť plná hrátok so slovíčkami a vtipných dvojzmyslov bola podarená a z Doctorovej strany išlo o geniálny ťah. Skutočne som si vychutnával, ako brilantne Doctor vkladal do viet jednotlivé inštrukcie pomocou najrôznejších slovných hračiek a vtipoch s ukrytou pointou alebo skrytým podtextom, čo slúžilo ako návod pre Mickeyho. A David Tennant to vskutku báječne zahral! ()