Pán času - Série 2 (2006) (séria)

Setkání spolužáků (S02E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia School Reunion

Doctor, Rose a Mickey řeší případ náhlého zchytření žáků na Deffry Vale High School. Při bližším průzkumu vypátrají, že se do školy dostali v přestrojení mimozemšťané, kteří nebohé děti využívají. Do toho celého se zaplete i doktorova bývalá společnice Sarah Jane. (Varan)

Milano33

Anthony Stewart Head je brit ako vyšitý, som rád, že Giles z Buffy sa dostal do tohto BBC seriálu. A David Tennant skrátka vie, ako na to. Štýlovo si napochoduje do triedy a so zápalom začne vyučovať fyziku, takto si ja predstavujem Doctora. A jeho neustále opakovanie slov sa stalo už preňho typickým a naprosto som si to zamiloval. Zápletka sa nám točí okolo mimozemšťanov, ktorý infiltrovali celú školu a využívajú študentov na dosiahnutie svojich cieľov. Do svojho plánu zahrnuli i Doctora, z ktorého chceli v podstate spraviť Boha, keďže je Time Lordom. Medzitým nám Rose začala žiarliť a tak konfrontovala Doctora ohľadom konečnosti ich dobrodružstiev. Tu nám David nahodil vážnu tvár a plný emócií začal rozprávať o prchavosti ľudského života. A konečne pribrali i Mickeyho na palubu TARDISu. ()