Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

Pitryx odpad!

Kur.. to zas bylo co. Hodně špatný film, a ještě navíc jakýsi debil do toho na začátku camrá a prozrazuje události dopředu. Mínus čtyřicet za to a kletba na blba, který tohle vymyslel. Klasická chyba, snad v každém filmu, kamera zase kouká jinam, když se konečně něco děje. Prostě další pokus zfilmování údajně skutečné události a opět neúspěšný. Nuda jako kráva. Na konci špatný střih. ()

Mamlas

Ačkoli je film obsahově a dějově velmi jednoduchý a dokonce se v něm objeví několik známých tváří, podařilo se režisérovi začátek zmuchlat do takového chaotického bordelu, že by tomu člověk nevěřil. Po asi půlhodině se to ale srovnalo. Pak je to takové civilně až životopisně natočené, žádné moc explicitní gore, spíš se hraje s pocity vězněných, a s občasným vyprávěním hlavního záporáka. Aspoň nějaká to invence, která to pozvedla mimo standard primitivních amatérských buranských vyvražďovaček. (45%) ()

tremors

Farma smrti nemá žádné plusy, ale ani moc mínusů. Příběh neoriginální a brutálnost skoro nulová, atmosféra se vytrácí. Nuda. ()

CrazymanM

Pěkná blbost!A opět podle skutečné události!Ať s tím už jdou do hajzlu,to už nikoho nenaláká,každá druhá kravina je "podle skutečné události".Divím se Hopperovi s Madsenem, v čem všem jsou schopni hrát,obzvlášť Michael už asi bere všechno.Jinak je to podprůměrnej horror plnej dementů,vlastně se mi to ani nechce příliš rozebírat.Nebrat! ()

EnneX

Mám opravdu rád horory, ale tohle bych nazval spíše velmi nudným a nezajímavým filmem. Opravdu se nedá chápat jak parta chlapů jen otročí a nedokážou se vzbouřit? Trošku víc přitažený za vlasy. Opravdu si nemyslím, že tohle stojí za vidění. ()

brasek

Miestami naivné, miestami správne krvavé... miestami možno prehnané. Postava rozprávača mi nejako nezapadala do deja. Ale inak vcelku slušný film o vraždiacich maniakoch. Na konci filmu sa dozvedáme, že rodina nebola obvinená z vraždy... kedže film bol inšpirovaný skutočnou udalosťou, tak by sa patrilo aspoň povedať, aké tresty dostali. ()

Tomasson93 odpad!

Naprosto nepovedený pokus o zkopírování Texaského masakru motorovou pilou. Totálně o ničem. Primitivní, nudné, přehnaně brutální, nechutné, bez atmosféry, bez napětí, trapné hlášky samých buranských postav v čele s nejnechutnější ženskou jakou jsem kdy v nějakém filmu viděl. Proč se vůbec točí takovéhle sračky? ()

montel

Parta mužů, nemůžou najít práci a tak se jen tak potulují Texasem. Znenadání jim příjde pod ruce nabídka, pracovat na jedné odlehlé farmě. Ta má ovšem jasně daná pravidla. Pracuj a budeš mít střechu nad hlavou a jídlo. Pracuj málo,zkus utéct nebo něco pokaž a skončíš jako žrádlo prasatům.Na této farmě vládne šílená rodina Brodericků...Co tohle zase mělo být??? Vykrádačka jako sviňa. Měl to být horor,ale že bych se nějak bál nebo dokonce i vylekal nehrozilo. Film spíše pro masochisty. Ale hodně slabý...35% ()

P@\/EL

Poměrně dobrý horor, který je natočen na motivy skutečných událostí. Film nabídne velké množství brutálně sadistických scén, jimž na děsivosti navíc přidává fakt, že něco takového zvrhlého se doopravdy stalo. Nicméně hektolitry krve tady byly použity na úkor napětí, propracovanosti dějové linie a možná trochu výraznější autentičnosti. ()

chaosteory

Ve směs musím souhlasit, že jde o "soft" verzi Texasu apod. Kdežto vyspělejší bráškové sází především na GORE a sem tam i dobrou atmosféru, tady se jde cestou roztažení děje na max a bližší seznámení s burany. Jako takový, mě to začalo aspoň trochu brát až za půlkou a ani tak se z toho neposerete. Víc než děj, zaujmou některé postavy. Imbecil s čočkama z teleskopu mě bavil, hned jsem si vzpoměl na The Ringer a generálka s lupenkou na ksichtu a satelitním příjmem byla fakt na zabití od prvního momentu. Překvapením pro mě byl Howell, od dob Stopaře jeho nejvýraznější role, sice hodně s nadsázkou a přehráváním, ale buran jak se patří. Oproti tomu Madsen a Hopper jsou dopočtu, dějově zbyteční a Connery jako hlavní postava naprosto selhává. Už dřív totalně utopil výborného Robina Hooda, a i tady se ukazuje, že je u herectví omylem. ()

Hrobař

Nuda. Šílený množství postav, z kterých vám není jediná trochu sympatická, nepochopitelnej přístup moderních otroků, kteří tam makaj vlastně skoro dobrovolně (ti poslušní nemaj už ani okovy, maj v ruce zbraně - sekery, motorovku- a je jich tam víc), burani jsou tak maximálně poroburanský, nejsou tvrdý akorát hrozej a pak hovno, elektrobič je nesmírně nudná zbraň navíc se tam vůbec nehodí, veterán z Vietnamu je vylízanej jak prdel a jeho útěk je i vojensky dost zoufalej ...no prostě hrůza. Navíc dementní sekvence o koupi baráku, která nic moc neřekne ...no hrůza. Takhle ne. Hvězdičku za tlustýho retarda, co pěkně syrovým způsobem bodal toho skoro oběšenýho - to vypadalo docela dobře. Ale jinak ...umělý voko na stěrači ? No prosím ...to maximálně do komedie. ()

panter666 odpad!

Někdy je vidět, že i dobří herci potřebují na chleba (Madsen, Hoopper), i když jejich výstupy v tomto filmu byli spíše epizodní. Špatně natočené, napětí se ztrácí a ani ohavná majitelka statku už to nezachrání. Viděl jsem spousty podobných filmů, ale tohle je fakt hodně špatný béčko i když to je údajně podle skutečné události........ ()

goodridge

Bezducha vyvrazdovacka ktora nema ani hlavu ani patu. Ani atmosfera namna vobec nezaposobila, ziadne napatie ziadny prevrat v deji. Ani neviem co tu hladali Madsen a Hopper. Viem ze su to prikladny B-ckovy herci ale ich vykon v tomto filme bol priam katastroficky. ()

andy60

Na filmu je zajímavé už jen to, že byl inspirován skutečnými událostmi. Sice je z něho cítit, že rozpočet nebyl vysoký, ale i tak má divákovi, co nabídnout. Tuhle rodinku bych si do přátel určitě nedal, ale na plátně mě to s nimi docela bavilo. ()

Nikol45

Tak tohle se moc nepovedlo. Mám ráda tento žánr, ale Farma smrti je pro mě taková blbost, že už bych to v životě nechtěla vidět a to se někdy k filmům co jsem viděla vracím. Myslím, že jedna hvězda je až moc ()