Réžia:
Edwin L. MarinKamera:
Robert De GrasseHudba:
Roy WebbHrajú:
John Wayne, Ella Raines, Ward Bond, George 'Gabby' Hayes, Audrey Long, Elisabeth Risdon, Donald Douglas, Paul Fix, Russell Wade, Emory Parnell, Raymond Hatton (viac)Obsahy(1)
Přiopilý vozka nabírá na cestu do Santa Inéz tři pasažéry: slečnu Claru Cardellovou, její gardedámu slečnu Martinovou a pana Rocklina (John Wayne). Krátce po příjezdu do města se Rocklin dostane do konfliktu se slečnou Arletou 'Arly' Harolday (Ella Raines), jejíhož bratra obehrál v kartách. Situace je pro něj o to komplikovanější, že do města přijel na pozvání pana Cardella, který nečekaně zemřel, a tak vezme práci od Arletina nevlastního otce. Mezitím zjišťuje, jak to bylo s úmrtím pana Cardella, což může být pro někoho nepříjemné. Rocklinovi někdo začne usilovat o život a navíc od něj očekává pomoc kvůli ranči slečna Cardellová a slečna Arly chce najít vraha svého bratra. (Jezinka)
(viac)Hrajú
John Wayne
USA
Najlepšie filmy:
Najdlhší deň (1962)
El Dorado (1966)
Karibští piráti (1942)
Ella Raines
USA
Najlepšie filmy:
Hrubá síla (1947)
Přízračná dáma (1944)
Tall in the Saddle (1944)
Ward Bond
USA
Najlepšie filmy:
Život je krásny (1946)
Byl jsem lynčován (1936)
Odviate vetrom (1939)
George 'Gabby' Hayes
USA
Najlepšie filmy:
Úžasná událost (1936)
Velký Bill (1936)
Albuquerque (1948)
Audrey Long
USA
Najlepšie filmy:
Ztracený víkend (1945)
Zrozen k zabíjení (1947)
Tall in the Saddle (1944)
Elisabeth Risdon
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Karibští piráti (1942)
V zajatí minulosti (1942)
Donald Douglas
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Edison (1940)
Konvoj do Murmanska (1943)
Gilda (1946)
Paul Fix
USA
Najlepšie filmy:
Ako zabiť vtáčika (1962)
After the Thin Man (1936)
Zjazvená tvár (1932)
Russell Wade
USA
Najlepšie filmy:
Gangsterská nevěsta (1941)
Broadway Melodie 1940 (1940)
Rozmarná žena (1938)
Emory Parnell
USA
Najlepšie filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
You Gotta Stay Happy (1948)
Sabrina (1954)
Raymond Hatton
USA
Najlepšie filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Chladnokrvne (1967)
Karibští piráti (1942)
Harry Woods
USA
Najlepšie filmy:
Jsem uprchlý galejník (1932)
Karibští piráti (1942)
Desať Božích prikázaní (1956)
Frank Darien
USA
Najlepšie filmy:
The Adventures of Tom Sawyer (1938)
You Gotta Stay Happy (1948)
Hellzapoppin' (1941)
Russell Simpson
USA
Najlepšie filmy:
Pan Smith přichází (1939)
The Power and the Glory (1933)
Dodge City (1939)
Ben Johnson
USA
Najlepšie filmy:
Bratia Sackettovci (1979) (TV film)
Posledné filmové predstavenie (1971)
Divoká banda (1969)
Russell Hopton
USA
Najlepšie filmy:
'G' Men (1935)
Tall in the Saddle (1944)
The Miracle Woman (1931)
George Chandler
USA
Najlepšie filmy:
Griffin a Phoenixová (1976) (TV film)
Edison (1940)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Sam McDaniel
USA
Najlepšie filmy:
Poistka smrti (1944)
Stateční kapitáni (1937)
Union Pacific (1939)
Eddy Waller
USA
Najlepšie filmy:
Žena na útěku (1950)
Hrozná hnevu (1940)
Tekuté zlato (1940)
Clem Bevans
USA
Najlepšie filmy:
The Yearling (1946)
Texas (1941)
Dodge City (1939)