Příšery útočí

• Česko Útočné bestie (neoficiálny názov) (viac)

Příšerná mořská bouře změní námořní plavbu v krvavou noční můru. Neobydlený ostrov v Atlantiku se z útočiště pro ztroskotanou posádku brzy změní na ostrov hrůzy s útočícími příšerami požírajícími lidi zaživa. (SmART Video Film)

GameboyNES

útok umělohmotných mončičáků. Fakt děsně odfláknutá příšerky, když vezmu pro porovnání crittersáky nebo gremlouny, tak je to fakt bída. Nicméně, to má atmosféru a supr hudbu. ()

Pitryx odpad!

Když jsem viděl ty malé potvory, hned jsem věděl, že už film znám. Takže jsem vlezl do svého soukromého archivu, kde jsem nalezl tento záznam ze dne 10. IX. 1992. Tam uvádím toto: Nestvůry tvoří malá dřevěná loutka indiána. Jediný záběr na chlapa co spadne do kyseliny a to je vše. Debilovina. Konec citátu. Snímek jsem měl z videopůjčovny pod názvem „Nestvůry útočí“. Nu, ke starému hodnocení nemám ani co dodat, ani důvod k  jeho změně. ()

djbarrel odpad!

Bylo nebylo, skupinka ochotníků si řekla, že natočí horor, vysypali kapsy a šli do toho. Ale protože měli asi 150 dolarů, tak si vlezli na dřevěný člun, na pozadí dali atrapu lodi a čekali .... střihem se ocitli na ostrově ve kterém se rozkládal takový klasický český les, ale oni nám namlouvali, že jsou to tropy ... kde se vzali tu se vzali mončičáci na baterky a začali hryzat ... nezabili by nikoho, tak jim museli naši ochotníci pomoct a vždy se nějak zastavili a počkali si na "smrt" a když už nešlo jinak skočili do krásného křišťálového jezírka s kyselinou. Sem tam si vypomohli plastikovou kostrou ze školního kabinetu a bylo. Nakonec se dva ochotníci zachránili a pohádky, totiž hororu byl konec.... Na to že má film rok výroby 1985 to fakt nevypadá, spíš 1955 a i to možná nadsazuju. O hereckých výkonech není ani řeč a vůbec film je opravdu ubohost sama. Ani strašidelné, ani vtipné. V mém soukromém žebříčku ubohých filmů se zařazuje jistě do elitní desítky. 0 % tragédie. Raději bych si nechal těma mončičákama sežrat oči, než abych se na to musel podívat znovu. ()

momii

Moje childhood.Děsilo mě to přítmí před náletem příšer - malejch Věchetů, ale jinak to byla vždycky děsná prdel. ()