About Love

• Taiwan Guan yu ai
všetky plagáty

Tři příběhy o lásce a překonání jazykové bariéry, které se odehrávají ve třech různých městech - Tokio, Tchaj-pej a Šanghaj. V prvním příběhu vystupuje Yao, který přicestoval do Japonska z Taiwanu. Volný čas tráví projížďkami po Tokiu na kole. Náhodně potká malířku Michiko a zamiluje se do ní. Druhý příběh vypráví o Tecchanovi - japonském studentu v Tchaj-peji, který pomůže kamarádce A-Su s montáží poličky. V posledním třetím příběhu přilétá Shuhei z Japonska do Šanghaje. Yun, která žije v malé samoobsluze s matkou a u nichž je cizinec ubytován, se ihned do Schuei zamiuluje. (-Rastaman-)

Magi90

Pro mě je tohle dílko průměrné...Určitě je to pěkný film o lásce, ale mě to přišlo zdlouhavé a místy nudné. Myslela jsem si. že když to má tak vysoké hodnocení, tak se mi to bude moc líbit, ale tenhle film se mnou nepohnul..Znám mnohem lepší. . . ()

Andy.6

Prostřední příběh o malinko horší než dva zbylé. Samotný název filmu vypovídá snad o všem, láska je prostě krásná věc :) ()

doginko

Prvá vec z japonskej produkcie ktorá ma nezaujala,sklamala...1 a tretí príbeh sa ešte ako tak dá,dvojka je veľmi nudná...celkovo podpriemer... ()

Puslanka

Se sebezapřením čtyři *, ale jak zvrhlík, tak pablb mě stejně přivádí k nutkání snižovat jen na tři. Byla by to škoda. Tento snímek je výjimečný, z různých prostředí. První příběh je nádherný, romantický, v druhém jsem raději poskakovala dopředu, když došlo na zdlouhavé protahování...a třetí...no, já vím, i tací lidé existují. Hodně se mi líbila mnohojazyčnost (i když kolikrát se i docela dlouho nemluvilo a stejně příběh příjemně pokračoval :) ). ()