Trojici tínedžerov sa podarí preniknúť do tajného vládneho laboratória, odkiaľ ukradnú zmrazené telo, pretože nešťastnou náhodou stratili školský exponát. Spôsobia však menšiu haváriu a zmrazený "humanoidný stroj na zabíjanie", známy ako CHUD, sa preberie. Okamžite začne zabíjať všetko živé navôkol a svoje obete mení na kanibalské monštrá. Podarí sa ho tínedžerom ešte zastaviť? (oficiálny text distribútora)

Free_player

Stupidnější dialogy, herce a CZ dabing jsem nikdy v životě v něčem jiném, možném i nemožném nikde prostě neviděl . Nejvíc mě na tomhle ''lehce'' béčkovém snímku dostávalo jak se to všechno snažilo působit strašně vážně, ale přitom to bylo totálně suchý, tak strašně moc suchý až mě to v některých pasažích působilo nekonečně nesnesitelné záchvaty smíchu ... ()

Han22

Tak s prvním dílem to nemá nic společného. S kvalitním hororem také ne, ale zase jsem se docela bavil. Trojice hrdinů sice moc sympatická není, stejně jako otřesný Robert Vaughn v roli plukovníka, ale vše zachraňuje geniální zombík Bud, který svou situační komikou připomíná němou grotesku. A v druhé půlce se stoho stává regulérní zombie komedie, sice bez krve, ale se spoustou zombíků a perfektním a originálním finále. Dá se říct, je to tak 50% ale zaokrouhlím hvězdičky nahoru. Larryho "kuní ksicht" Linvilla jsem bohužel ve filmu nepoznal :-( ()

Astaroth12

Chud jednotka nebola žiadne veľdielo, ale aspoň mala temnejší dej a slušnú gradáciu. Toto pokračovanie, ktoré z jednotkou nemá nič spoločne malo v sebe trápnosť až úbohosť. Viem, že to mala byt hlavne komédia, ale takýto štýl u zombie nemám rád a v tomto prípade to zívalo aj nudou a lacnotou. Tak tento film ma vobec nechytil a to už je celkom divne, keď filmy, ktoré sa neberú vobec vážne mám celkom v obľube. Ale zas na druhu stranu nemôžu mat v sebe toľko trápnosti ako tento film, slabé 2*. ()

Sabrewulf

Zoufale nevtipná zombie komedie, ve které mě úplně iritovala stále stejná, hloupá šablona a to: Hromada nemrtvých se vrhne na svou oběť, následuje "pojídání" mimo obraz za hlasitého křupání a mlaskání a když se oběť později objeví jako přeměněný zombík, nemá jediný kousanec, nebo zranění. Dabing déčkový ("na první dobrou"). ()

helloween93

Podoba Chudů se změnila, z potvor se svítícíma očima se stali zombíci. A jeden se nedopatřením probudí k životu..no a zábava může začít. Vše vyvrcholí na školním halloweenském plese. Já mám pro tyhle hororové komedie z 80. let slabost, už jenom kvůli té atmosféře a dobové hudbě. Tu dekádu mám prostě rád. Sice C.H.U.D. 2 nemá s jedničkou mimo názvu nic společného, ale horší než první díl mi to nepřijde. ()