La mujer de mi hermano

Je zločin mať za manželku hotovú bohyňu sexu a nespávať s ňou. Je len pochopiteľné, že ona si začne s iným. (sochoking)

emma53

Zoe je krásná, svým způsobem naivní žena, která nemůže pochopit manželovu sexuální apatii, potažmo její zklamání z nenaplněného snu. Není žádnej div, že si nabrnkla někoho jiného, jak by řekla Vivien z Pretty Woman. Je to smutný a já docela věřím, že v mnoha manželstvích se s tím mnozí potýkají i když by se všechno dalo řešit úplně jinak, tohle bylo vážně moc filmové. ()

sestrad

Herci jsou výborní, Zoe je zvlášť půvabná, ale tedy ten příběh není zrovna přesvědčivě poslepovaný dohromady. Dlouhé záběry, budiž, hudba je taky docela pomůže strávit, jenže po prvních deseti minutách je evidentní, kam se ta dějová linie asi rozvine a chvíle dramatického rozvažování jsou nějak moc poklidné, no prostě cosi tomu chybí .... ()

Mariin

Hnusné myšlenky a zrůdná idea v pěkném jihoamerickém balení s hezkou uruguayskou herečkou, v prostředím bohatší společenské vrstvy. Otázky neplodného manželství, nevěry, lži, homosexuality atd. - myšlenkově stejné jako v morálně rozkládající se Evropě. ()

• Za první víkend vydělal film v USA přes 1 milion amerických dolarů. (fiLLthe3DD)