Velitel speciální jednotky žoldáků Cody je povolán k objasnění vraždy velvyslance. FBI, CIA, všechny tajné služby, vrtulníky, ponorky, samopaly, pistole, svaly, to vše je teď v nepřetržité akci, neboť hlavním hrdinou je STEVEN SEAGAL. (oficiálny text distribútora)

soukyd33

No, nevím co si mám myslet. Je třeba zabít šílence, který dokáže naprogramovat mysl člověka na jakýkoliv úkol. Herecké výkony žádné. Prostorový zvuk spatný. Filmové triky a efekty dobré až slabší. Hudba 2 z 5 Akce 2 z 5 Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

necrobutcher

Preplácané..... nie Segalovka so Segalom....jedna hviezdička, že som to dopozeral do konca, pol za občas dobrú hudbu či zvuk a pol... už neviem za čo... ()

whass

Vnitřní nepřítel je pouze další tupá Seagalovka s blbým scénářem.Akční scény jsou celkem dobré ale to už jsme viděli několikrát.Ale pro fanoušky Seagala bych tohle doporučil., ()

Masinfira

Já se bavil dobře. Děj má mouchy, je to trochu scifi a ne všechno dává úplně smysl... ale na druhou stranu se pořád něco děje, občas je nějaká hláška... rád se na tento film podívám znovu. Váhal jsem i nad 4*, ale nakonec jsou to silné 3. ()

andy60

Naprosto zmateně natočené, vůbec jsem nevěděl, kdo je kdo, hlavně, že se střílelo, létaly granáty a všechny ty pozlátka pro oči, ale scénář fakt hrozný. A Seagal tady neřekne ani jednu hlášku. ()