VOD (1)
Série(26) / Epizódy(1052)
-
Seelitz 1998-2000 (1998) - 76 epizód
-
Seelitz 2000 (2000) - 40 epizód
-
Seelitz 2000-2001 (2000) - 52 epizód
-
Seelitz 2001-2002 (2001) - 32 epizód
-
Seelitz 2002-2003 (2002) - 32 epizód
-
Seelitz 2003 (2003) - 40 epizód
-
Seelitz 2003-2005 (2003) - 64 epizód
-
Seelitz 2005-2006 (2005) - 56 epizód
-
Seelitz 2006 (2006) - 36 epizód
-
Seelitz 2006-2007 (2006) - 52 epizód
-
Erfurt 2008 (2008) - 52 epizód
-
Erfurt 2009 (2009) - 52 epizód
-
Erfurt 2010 (2010) - 52 epizód
-
Erfurt 2011 (2011) - 52 epizód
-
Erfurt 2012 (2012) - 52 epizód
-
Erfurt 2013 (2013) - 52 epizód
-
Erfurt 2014 (2014) - 26 epizód
-
Erfurt 2015 (2015) - 26 epizód
-
Erfurt 2016 (2016) - 26 epizód
-
Erfurt 2017 (2017) - 26 epizód
-
Erfurt 2018 (2018) - 26 epizód
-
Erfurt 2019 (2019) - 26 epizód
-
Erfurt 2020 (2020) - 26 epizód
-
Erfurt 2021 (2021) - 26 epizód
-
Erfurt 2022 (2022) - 26 epizód
-
Season 26 (2023) - 26 epizód
Obsahy(1)
Úsmevný detský seriál z internátnej školy. (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Janina Elkin
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sofie Popke
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Jacob Gunkel
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Paula Schramm
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Liesa Schrinner
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Katrin Blume
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Raphael D'Souza
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Wassily Eichler
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Florian Wünsche
Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Adrian Wahlen
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Martin Goeres
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Jan Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Josefine Preuß
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Laura Laß
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mirja Mahir
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Jessica Boehrs
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Constantin von Jascheroff
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Cynthia Micas
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rainer Laupichler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nicola Thomas
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)