Doktor Wesley McClaren žil so svojou rodinou na ranči v Montane, USA. Idyla spoločného života sa skončila keď v dôsledku záhadného vírusu, ktorý napadol vzduch mesta zomrela jeho žena a syn. Pohroma sa však šírila ďalej a obyvatelia mesta ochoreli neznámou chorobou. Doktor McClaren zostal sám iba so svojou dcérou a tu sa začína jeho neúprosný boj o záchranu života. Celý štát Montany obkľúčila armáda a prežijú iba členovia tajnej sekty, ktorých vodca zámerne vyhlásil, že vírus rozšírila vláda. Doktor McClaren však odhalil zákerný plán fanatickej sekty, ktorých cieľom bolo vyhlásenie štátu Montany ako slobodného územia. McClaren musí okamžite čeliť teroru a nájsť liek, ktorý zabráni katastrofe... (TV Dajto)

djkacko

Ja si nemôžem pomôcť ale podla mňa to až taký prúser ako tu všeci píšete nebol. Mne sa lubilo že nebol až tak akčný, neviem no príjemne som si pri ňom odýchol. Do odpadu by som ho nehádzal pre mňa to bola jedna z tých lepších seagalových záležitostí. Pozriem si to asi znovu aby som pochopil tu obrovskú kritiku. ()

neo101 odpad!

tady nejde jinak než odpadovat. Všechny ty jeho ekologický sračky počínaje Aljaškou, přes Jacka T až po tenhle majstrštyk jsou prostým odpadem a to horším než tím, proti kterému budha-pončo-růženec bojuje. ()

Jimmy73

Jsem docela překvapen z takových hodnocení, protože jsem viděl desítky daleko horších filmů. Za mě to tak tragické nebylo. ()