Wasabi

• Francúzsko Wasabi (viac)

Hubert je policajt so zlatým srdcom a oceľovými päsťami. Práve svojou spravodlivou päsťou jednej noci inzultuje v nočnom klube nevychovaného výrastka. Všetko by bolo v poriadku, keby nešlo o synáčika Hubertovho najvyššieho šéfa. Celá vec sa musí zmiesť pod stôl a preto Hubertovi doporučia dlhšiu dovolenku. Na tej bol naposledy keď stretol svoju životnú lásku, Japonku Miko, ktorá ho pred 20 rokmi záhadne opustila. Hubert by chcel začať vnímať svet okolo seba konečne ako človek a nielen ako policajt. Jedného dňa zazvoní telefón až z ďalekého Japonska. Právny zástupca ho informuje, že Miko pred niekoľkými dňami zomrela. Ešte pred tým, než naveky odišla spísala závet. V ňom mu odkazuje jej najväčší majetok. Je to niečo veľmi špeciálne. Je to viac než dedičstvo, viac než dar a tiež viac než obrovský problém. Mohla by to byť skutočná bomba (oficiálny text distribútora)

xHarryx

Blbůskta s otravnou japonkou a "macho grande" Jeanem Renem. PS: Moje hodnocení je ovliněno tím, že nemám rád nic asijskeho :-/ ()

filipvrbik

Jedna z nejlepších, ne-li nejlepší krimikomedie, jakou jsem viděl (soupeří pochopitelně s Taxi, Taxi od stejných autorů)... Nevím, proč jsem se k tomu dostal až teĎ. Skvělý mix francouzského a japonského humoru, troška té akční a krimi zápletky, skvělá Rjóko Hirosue ( jak se mi japonky nelíbí, tak ona byla i hezká), Jean Reno ve svém živlu, takže skoro dokonalé- jediné co, možná trošku originálnější příběh, ale i tak to bylo v Japonsku a bylo to hodně exotické a zajímavé, a navštívili i Kyóto, kde jsem byl... Za mě skvělé překvapení ( vlastně prd překvapení, když scénář napsal Luc Besson- ale nerežíroval to, což je asi chyba, přece jen)...97% ()

klokyn

Tento film som videl už dávno a vlastne mi už vyšumel u hlavy. Ale viem že som mal z neho dobrý pocit. Štvrtú hviezdu však viac menej pridávam ako fanúšik Prodigy, pretože vo filme zaznie moja naojbľubenejšia skladba "Voodoo people" - v scéne keď otecko s dcérou nakupujú a otecko pri tom stíha zneškodniť všetkých gaunerov. Potenciál pesničky však mohol byť využitý v lepšej a akčnejšj scéne. ()

Greg25

80% Takhle nějak si představuji inteligentní krimikomedii, aneb důkaz toho, že evropská (a taky trochu asijská) kinematografie stále točí kvalitní snímky. ()

Gore

Nebýt tam pár momentů, které připomenou Rena jako čističe, tak by to stálo za h..., ale vlastně i pár vtípků se tam povedlo. Takže takovej nenáročnej průměr. ()

Berry

Když nepočítám skvělý začátek s transvestity, tak je celý film jen milionkrát omívané téma s Jeanem Renem v hlavní roli. I tak bych ale čekala něco víc. ()

axiom

Pruměrný film s předvídatelným dějem, některé momenty jsou dobré a celé to obzvláštňuje japonské prostředí. No a minimálné jedna hvězda za Jeana Rena. ()

miron

Nemyslím si , že ta japonská holka je nesympatická a Reno umí zahrát chladnokrevné zabijáky i komické role. Já se u filmu pobavil a to byl asi důvod proč ho natočili. ()

trepka

neberte ten film tak vážně a třeba se Vám začne líbit...Jean Reno sice Ryoko Hirosue vůbec není podobný (snad až na ten nos) ale jinak to nemá chybu... ()

RedHot

Ostré to tedy bylo. Jean Reno zase všechny zfackuje a připojí poutavý příběh o nesnadném hledání své dcery. Nenáročná akční zábava, na cesty nebo jen tak na večer ideální. ()

Bozvav

Naprosto skvělý a inteligentní film ve francouzském stylu okořeněný kapkou japonské exotiky. Vyvedená akce, humor i napětí. Reno bezvadný, Muller vtipný a Hirosue krásná. Za mne a to viděno už po třetí 100%. ()

Zalost

Příjemná, svižná akční komedie se skvělým Jeanem Renem (v soubojích drsný, v intimních momentech neohrabaný). Bohužel film trochu ztrácí v dojemných dialozích mezi tatíkem a dcerkou, ale beru to jako nutnou úlitbu v každém druhém současném filmu. ()

zabro

Vtipne,necekane.Proste doporucuji. Jedna scena co me porad zustane v pameti.Jak prindou k ni domu a ona si tam zapne japonske techno a renuv zdeseny vyraz na to. jakoby rikal co to jako je? ()