Bulšit

• Slovensko Stop tínedžerským filmom! (viac)

Hlásenie školského rozhlasu na strednej škole Johna Hughesa neúprosne oznamuje žiakom začiatok nového študijného roka. Jej futbalovému mužstvu sa už síce dlhší čas nedarí, zato Miss školy sa stali obľúbené siamské dvojičky Kara (Samaire Armstrong) a Sara (Nectar Rose) Fratelliové. Medzi ďalšie senzácie sa iste zaraďuje aj odporná záchodová explózia počas vyučovacej hodiny, patetická báseň Rickyho Lipmana (Eric Jungmann) s názvom „Desať vecí, ktoré milujem na Janey Briggsovej“, a príprava pôvodného školského muzikálu. Spomínaná Janey Briggsová (Chyler Leigh) nosí okuliare a špinavé montérky, takže ju nikto v škole nemá rád. Práve v nej sa však ukrýva skutočná krása... Popredný hráč školského futbalového tímu Jake Wyler (Chris Evans), ktorého všetci milujú, sa s kamarátmi staví, že z nej urobí kráľovnú maturitného plesu. O rozruch sa postará aj deväťdesiatročná reportérka Sadie Agatha Johnsonová (Beverly Polcyn), ktorá prenikne do školy a vydáva sa za študentku. Pozornosť upúta i sexi študentka Areola (Cerina Vincent), ktorá je tu na výmennom študijnom pobyte a so všetkými sa ochotne delí o svoje cudzokrajné skúsenosti. Stane sa objektom túžby všetkých prítomných... (TV Markíza)

Wulz

Taková Píčovina kterou už nemusím vidět!! Ale v té době když jsem to viděl poprvé, to celkem pobavilo....... Ovšem KOUZLO je pryč!! ()

ellessar01

Kdyz si vemu co za kraviny vychazely po tomhle, tak mi Not another Teen Movie prijde jeste dost snesitelny, vcelku vtipny a dokonce mi pripomnel i spoustu filmu co jsem videl. Neni to az tak spatne jak to podle hodnoceni muze vypadat, ale jako u kazde "parodie" to chce znat predlohy. ()

OPGMan

Zkurveně trapná parodie na Velmi nebezpečné známosti a 10 důvodů proč tě nenávidím. Kapitáne Ameriko a Tede Mosby, tak tohle teda HELL NO!!! Jedna hvězdice za všudypřítomný vyvalený kozy a za 2-3 slušný fóry. ()

palmovylist

Myslím, že hodnocení filmu záleží na rozpoložení v průběhu sledování...pokud je divák ve stavu, kdy dokáže odignorovat fekální, nechutné a další přestřelené vtípky (kterých není málo), tak se u zbytku filmu dá fajn zasmát. Pokud se odignorování nepodaří, je to jasný odpad nebo max jedna hvězda. Samotného mě překvapilo, že jsem se včera dostal do první skupiny. ()

AndrewNewman

Keď som si to pozrel v originálnom znení, tak neviem skrátka sa na tom nedalo nesmiať. Je to strašne blbé, zahrané totálne pod úroveň a rovnako tak napísané, ale niektoré fórky alebo scénky boli skrátka na popukanie („Tak už ho nechte jó?!“). ()

Marv

Film který mě rozesmál, ačkoli nebo možná právě proto že až na Americkou Krásu parodované filmy neznám. Kdyby z toho vystřihli dvě scény(líbání s tou bábou a tu prasárnu s záchodem) tak dám tři hvězdy. Jinak mě hrozně baví, že tu spousta lidí hodnotí Bulšit jako trapnej nechutnej odpad, ale filmům jako Klub Sráčů,Saló aneb...,JackAss atd. dávaj tři a více hvězdiček.Pozéři. ()

clarc

jasne. je to pi...kravina, jenze tenhle "humor" hlavnich dospelych predstaviletu mi sedl. za 5 hvezd by to normalne urcite nebylo, ale jako bezvyznamny protest, proc ne. napr. kam se na tohle hrabe nudny Napoleon Dynamite atp. ()

Groower

Párkrát jsem se zasmál,ale jinak bylo naprosto zbytečné na tento film koukat. Některé scény byly vyloženě odporné,např. Líbací scéna se starou ženskou. Aspoň ,že tam bylo sem tam na co "kouknout" :-), jinak bych to asi až do konce nedal. ()

kishi_SO

zasmejete sa urcite. Parodia vsetkych teenage filmikov je to vydarena. Ale aby Vas to uputalo a nadchlo k tomu chyba predsa len nejaky sympatak a la Stifler. ()

JackieBliz odpad!

Nerada filmům dávám odpad, vždycky se snažím najít alespoň jednu pozitivní věc - ale u Bulšitu to prostě nešlo. Nevkusné opakované vtipy typu "prdnu si a všichni se začnou smát" vyšli z mody, aniž by do ní někdy vešly. Film zesměšňující teen-filmy by šel udělat tisíckrát lépe. Vrchol amerického nevkusu! ()