Poručík Samuel „Sam“ Keenan (Jean-Claude Van Damme) je bývalý člen elitnej jednotky amerického námorníctva s bojovou skúsenosťou a určením chrániť americké záujmy kdekoľvek na svete. Ale v deň, keď prichádza do svojho nového pôsobiska v búrlivej východoeurópskej zemi, je Keenan doslova hodený do krvavej a chaotickej scény: ťažko ozbrojení rebeli vypálili hlavné mesto, zabili amerického veľvyslanca a hrozia zvrhnúť nového prezidenta Yuriho Amireva (Serban Celea) aj krehkú demokraciu! Keenan rýchlo zaisťuje americké veľvyslanectvo a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotiek je ďaleko a agresívni povstalci vo vnútri. Keenan musí zlikvidovať povstanie skôr, ako ambasáda „ľahne popolom“... (TV Markíza)

Jarsey

Film, který jako jeden z mála se nemusí přetáčet, aby se přeskočily nic neříkající scény. Van Damme prostě dokazuje, že není vyhaslou akční hvězdou. Dostal se ze dna, aby se vrátil jako superstar! ()

mdf

Mile překvapení.Z toho braku co JCVD pořád točí,tohle bylo o něco lepší,příběh byl klišé,to nechme stranou,místy to bylo i trošilinku napínavé,takže i trochu zajímavé,akce dost. ()

andy60

Nejvíc mě štvala ta roztřesená kamera, k tomu špatný střih a když se k tomu přidá nijak originální scénář, máme zaděláno na hodně béčkový film. V rámci Van Dammovy tvorby i toto stačí na slušný průměr. ()