Dva nejhledanější kovbojové v celém Novém Mexiku, bratři Linc a Zane Maloneovi, jedou do Corazonu, aby pomstili vraždu ve své rodině. Brzy ale poznávají, že cesta za odplatou nepovede rovnými cestami. Jejich soupeřem je nebezpečný vrah a zločinec Driscoll… (oficiálny text distribútora)

genetique odpad!

Môj ty všemohúci, takéto filmové utrpenie tu už dávno nebolo. Ďalší novodobý mučiaci nástroj v podobe filmu. Takýto dej je výsmechom pre filmovú produkciu a patrí na domáce amatérske videá. A aj deti, čo sa doma hrajú na indiánov, banditov a lupičov majú vo svojich zidealizovaných myšlienkach lepšie nápady. Toto bola smiešna úbohosť najväčšieho rangu. 0%. ()

Filatov

Tak tohohle filmu se teda zastanu a klidně se vám to nemusí líbit. Náhodou nápad s šerifkou docela dobrej, hlavní hrdinové černoši proč ne pokud hrajou sympaticky, záporáci taky v pohodě a závěrečná scéna s vkusnou konečnou písničkou se mi líbila. K čertu s tím, že je to ohrané. To by byly plusy. Mínusy střílím za nevkusné oblečení, špatný výběr doplňující hiphopové hudby a velké množství logických chyb. Dám průměr. ()

blackJag

Snažit se načechrat řitní věnec stereotypům je jedna věc, udělat to s grácií a nadhledem věc druhá. La Marre se možná cítí jako Tarantino nebo Rodriguez, výsledkem jeho snahy je ale výrazná anti-cool destrukce westernové stavby s notnou dávkou blbosti v dialozích i logice (parta černých pistolníků domlouvá se nad plánkem na pozicích při zamýšlené loupeži v bance, následující den do banky všichni napochodují pěkně naráz a hlavním vchodem). Komu není dáno, tomu ani Carradine v roli arcipadoucha nepomůže. 20% ()

Pepinec

Moderní americký western. Moderní v mnoha ohledech; sympatičtí černošští zloduši v rolích hlavních hrdinů, neobvyklá newesternová hudba, moderní práce s kamerou a pár sekvencí připomínající soudobé hudební klipy. Tím vším jakoby tvůrci chtěli odlákat pozornost od faktu, že Krvavá odplata disponuje průměrným, a již mnohonásobně ohraným scénářem. Škoda, rád bych přitlačil modernímu pojetí staré klasiky. ()

Maq odpad!

Silně negativní kritiky mě přivábily k tomuto filmu v naději, že uvidím něco extra. Byl jsem zklamán. Je to jen zcela běžně pitomé. Desperáti z Divokého západu jsou hiphopeři a šerifem je žena. To není o nic blbější než blondýnka se samurajským mečem. I ten padouch je stejný jako v Kill Bill. Stylizace bez špetky intelektu a citu. Nízká toxicita, běžný odpad. ()

• Film se natáčel v Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)