Mark (Dong-seok Ma) je zápasník v páce, který sní o tom, že se stane šampionem. Jin Ki (Yul Kwon) je Markův promotér, který po jeho boku také sní o úspěchu. Jednoho dne se objeví Markova sestra Soo Jin (Ye-ri Han) se svými dětmi, a tím se začnou měnit životy všech zúčastněných. Společně čelí mnohem tvrdším a odvážnějším výzvám než doposud. (Miike)

BarryLyndon

Film o páce s ultrasympaťákem Dong-seok Ma, což je takový ten řízek z vlaku do Busanu a teď můj definitivně oblíbený herec. Je to o dost kvalitnější než pákový film Do toho se Stallonem, který to i cituje. V podstatě to dějově možná kopíruje Warriora s Hardym a do toho to zvládá být ještě vtipné a dojemné a i akční, byť už je to tam trochu na víc. Tohle rozhodně doporučuju, akorát je to trochu patetické, no trochu, prostě Korea. :) 8/10 ()

Rominator

Mark (Ma Dong-seok) je adoptovaný a nemá v Americe žádné příbuzné. Živí se jako vyhazovač, ale kvůli jednomu incidentu skončí a jde dělat ochranku do supermarketu. Stále ho ještě neopustil sen stát se šampiónem v páce (armwrestling). Jednoho dne mu zavolá vykutálený kamarád Jin-ki (Kwon Yul), že se v Jižní Koreji bude konat mistrovství. Mark neváhá a vydává se na cestu, protože tohle je jeho poslední šance... Ten film je strašně na pohodu, ale trochu mi vadilo, že vývoj příběhu divák odhadne velice brzy a není tam jakákoliv přidaná hodnota v podobě nějakého překvapení. Určitě jde o lepší nadprůměr a film si lepší hodnocení zaslouží. HODNOCENÍ 70% ()

Lacike

Mňa to nebavilo. Nezaujal ma súkromný príbeh hlavného hrdinu, ktorý sa pomaly zbližuje so svojou nevlastnou sestrou a už vôbec ma nebavili zápasy v pretláčaní. Pre mňa to je asi najnudnejší šport aký poznám. Ale úplne najviac ma sral otravný kamarát hlavného hrdinu. Dong-seok Ma už natočil oveľa lepšie filmy. 5/10. ()