Válečný veterán Kan Rambo (Cüneyt Arkin) je při příchodu do malého městečka zajat místním gangem. Ze zajetí unikne, gangsteři však stále touží po jeho likvidaci. Netuší ale s kým si začali - v lesích se schyluje ke krvavé řeži...

Turecká kopie filmu Rambo: First Blood si z amerického originálu bez skrupulí půjčuje nejen scénář, ale i hudbu Jerry Goldsmitha. Typický produkt dvojice Inanç-Arkin překvapí a pobaví vysokou mírou násilí, lacinými triky a choreografií soubojů. (Ertai)

TICHOPAN

Viděl jsem a to jsem neměl dělat.Vždycky mi říkali že mě ta má zvědavost může jednou mrzet.A taky že jo.Ještě dlouho co jsem viděl tento "skvost" mne ve snech navštěvovali maličtí Vahşi Kanové a tak nějak po mně divně koukaly a pořád mi hrozily pěstičkama...Když jsem svému kamarádovi půjčil tento snímek, týden nebral telefon a neotvíral dveře.Pak začal tvrdit že se přestěhoval do lahvičky od maggi a že je mu tam dobře...tak nevím...Každopádně tyto snímky jsou nebezpečné asi proto že to "tvůrci" mysleli vážně. ()

korbitch22 odpad!

no já už sem teda zažil snad všechno..ale ty vole tureckej Rambo...no to mě poser ve křoví :-D Kan,Kan! :-D nejstupidnější blbost která kdy prošla mym compem.Ono je to tak blbé,až je to vlastně geniální,jenže jsem člověk,který jen tak z recese nedokáže dát takové pitchovině 5,jako některří dementi kolem a hodnotim to,jak si to zaslouží. ()

corpsy

Debilita a trápnosť dosahuje v tomto spektákli galaktických rozmerov. Epileptické akčné scény, nadživotné kaskadérske kúsky hlavného predstaviteľa, sexy ženská bokovka...divák čučí a nevie odtrhnúť okále. Keďže som TURKISH STAR WARS ohodnotil maximom, ani v tomto prípade to nebude opačne. TURKISH FIRST BLOOD je nevídaný klenot akčného žánru, aký sa len tak nevidí. ()

Natix

Další z "perel" turecké kinematografie, kdo neviděl, nepochopí, kdo viděl, stejně nepochopil. Zombíci, paní Rambová, gang motorkářů, co více si přát... :) Objektivně odpad nejčistšího kalibru, subjektivně velmi zvráceně zábavné, i když "kvalit" profláklejších tureckých Star Wars nebo Spidermana to přeci jen nedosahuje. ()