Wu-Tang Clan: Disciples of the 36 Chambers, Chapter 2

(koncert)
všetky plagáty

Wu-Tang Clan je jedna z nejúspěšnějších HIP-HOPových skupin všech dob a ještě před smrtí Ol' Dirty Bastarda stihli vyjet na turné po USA a natočit koncertní DVD s dokumentem. Na pódiu můžete vidět všechny z WTC a navíc jako hosta Redmana. Na tomto DVD můžete slyšet přes 30 tracků s toho třeba C.R.E.A.M., Da Rockwilder, Wu-Tang Clan Ain't Nuthin' F**** Wit, Careful nebo v podání ODBho Shimmy Shimmy Ya a další jejich hity. Tento koncert trvá cca 2 hodiny a je na co se dívat, poté můžete se podívat na dokument ale je jenom v původním znění. (Babba)

Pumiiix

Wutang Clan je má srdcová kapela, hodně jsem na ní uletěl a i její koncerty jsem viděl možná až v nezdravém množství :-) Method Man, Reakwon, Inspectah Deck, Masta Killah, Ghostface Killah, U-God, RZA, GZA, ODB (R.I.P.) – Hip Hop is dead, nikdy už nebudou dnešní moderní Hip-Pop a jiné komerce dosahovat kvality americké scény hlavně 90let. Old-school rulezzz. Best Song: Proteck Ya Neck, M.E.T.H.O.D. Man, Careful Click Click, Da Mystery of Chˇboxing – mohl bych psát donekonečna ;-) hodnocení maximální počet 10/10* ()