Sprosťák Murphy

• USA Eddie Murphy Raw

Eddie Murphy se těší, šokuje a baví napodobováním celebrit, pozorováním lásky, sexu a manželství v 80. letech, vzpomínkou na máminy hamburgery a mnoha dalšími. (GzL)

darwin

Značně slabší Eddieho stand-up než jeho legendární Delirious. Eddie opět perlí kulometnou mluvou i skvělým napodobováním Billa Cosbyho, Richarda Pryora nebo Italo Američanů :). Klasika. Za pozornost také stojí výborné děti, Tatyana Ali a Deon Richmond, v současné době známí herci. Hlavně Deon Richmond coby malý Eddie je k sežrání. :) ()

MrPierc

Eddie Murphy na vrcholu své umělecké kariéry. Opět velká zábava, ale nyní se Eddie specializuje na vztah mezi mužem a ženou. Popisuje hlavně ty nepříjemné chvilky a dává to ženám sežrat po lopatách. Střílí jako kulomet a i když mu na konci trochu dochází dech, je to výborné stand-up představení. Michael Jackson, Mr.T, Bill Cosby - opět výborná imitace! ()

DoubleJo

Pokracovanie stand-upu Delirious,ktore za nim v nicom nezaostava,ba naopak,zda sa mi este lepsi.Vtipy su vystavane a poprepajane naozaj vyborne,opat nevynecha zosmiesnovanie znamych osobnosti,nedava si servitku pred usta a drsne naklada naozaj vsetkych.Tato sou je zamerana hlavne na partnerske vztahy a manzelstvo.Ked ku koncu zacal opat napodobnovat svojho opiteho otca, vtedy som ja plakal od smiechu. ()

Gazi

Skeče první hodinky byly téměř dokonalé, i když užívání sprostých slov bylo zbytečně mnoho. Zároveň posledních 20 minut bylo trochu slabších. Ještě kouknu na Delirious a možná hodnocení poté upravím, protože je to někde mezi 3 až 4. Kvůli malému Eddimu v podání Deona Richmonda jsem se přiklonil prozatím k 4 hvězdám. Nejvíce mně pobavil Eddie s otázkou lásky v 80. letech, sexu a manželství... ()

Xmilden

Moje první setkání se Standup vystoupením Eddie Murphyho proběhlo podle očekávání dobře, škoda jen že ke konci již vtípky postrádají ten správný tah na bránu. U předvádění Richarda Pryora, Michaela Jacksona anebo Billa Cosbyho jsem se skoro zalknul smíchy. Ale nejlepší scénkou pro mě zůstává krátký skeč o homosexuální jednotce San Francisca. ()

• Slovo "fuck" ve filmu zazní 223krát, což je 2,47krát za 1 minutu. (Dixxx)