Hluboké hrdlo

(festivalový názov)
  • USA Deep Throat

Linda (Linda Lovelace) není spokojená se svým životem, jelikož nedokáže dosáhnout orgasmu. Jak se ukáže, příčinou problému je její nezvykle umístěný klitoris... První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. V poměru náklady : tržby nejvýdělečnější film všech dob. (Davered)

Kulmon

Kultovní film. První porno, které překonalo hranice ostychu, vkusu i biografních sálů. Přitom se ještě tvůrci snažili o trochu umělecký film, ne porno jak ho známe dnes. Tedy kouření a do toho záběry rakety, to je prostě bomba. Nemluvě o hudbě. Z dnešního hlediska asi trochu úchylnost to sledovat, samej bobr, hnusný herci s povinnýma knírkama, ale jako historická záležitost povinnost. Několik scén uchvátí. Hned ta úvodní lízací, pak ta s dialogem "You have no clitoris" :-) No a samozřejmě ty, o kterých vypovídá sám název. Linda Lovelace skutečně kouří až za mandle :-) ()

EastWicka

Něco mezi Bláznivou střelou, extra ošklivým Pasolinim a domácím videem, kde si maminka, tatínek a jejich kamarádi hrajou na pana doktora a vedou u toho dialogy typu... Linda: I can't merry you. The man I marry has to have a nine-inch cock. Wilbur: Just four inches from happiness! :D A to je ta nejzábavnější část. Navíc psychedelický soundtrack úúúúplně nad vším, ach můj bože. ()

Němi

Legenda a první porno, u kterého jsem přeskakoval sexuální scény a hledal ty dialogové! Jedna perla za druhou se objevuje v tom skromném množství scénáristické práce. To "hlavní" tu obstarávají 3 dámy, z kterých jen na roztomilou Lovelace se dá nějak dívat (dokonce si oholila zvířátko!), ale to spojení ošklivých, chlupatých lidí, bizarnosti, ujeté muziky a téměř hmatatelné atmosféry sedmdesátek je... hypnotické. Přál bych si zapálit trávu, v baloňáku sednout do kina a vidět to při premiéře.... ( "- Pojďte do mé ordinace, chci vás vyšetřit." Ultimatni porno věta!) ________ Mé titulky najdete Z D E ()

Radiq

Poprvé, co se na P dívám spíš kvůli ději než kvůli sexu. A vyplatilo se. Nejen, že je u toho skvělá hudba, ale všichni mají taky na hlavách takový skvělý květáky a je to úplně jiný péčko, než teď ty moderní sračky. Je to mnohem přirozenější a spontánější. Ale i ten nápad s klitorisem v krku je skvělej, chch. No a ty chlapy je lepší si odmyslet, ti jsou fakt slizcí - těm neměli hlavu vůbec zabírat. Většina z nich vypadá, jak kdyby někdy hráli ve filmu Tajemství hradu v Karpatech. Bohužel jde mi dost proti přesvědční hodnotit žánr porno nějak extrémně vysoko. The end. And deep throat to you all. ()

BuryGol

Já nevim, tenhle film by se asi vidět měl. A to ne jenom proto, že je to porno ale kvůli tomu, co všechno se odehrávalo a jak na to puritánská Amerika reagovala. Některý záběry bych z toho určitě vystřihnul a tolik bobrů snad nemaj ani v zoo. Ale takový to holt tehdy bylo. Jenom nechápu, že když si Linda uměla vyholit frndu žiletkou, že to neuměli i ti ostatní herci. Příběh až na ten nápad o klitorisu v krku o ničem, ale ty hlášky zase stály za to, to je snad porpvý co jsem se u porna smál. Jinak ta muzika tam byla taky dobrá. Nemůžu tomu dát 3 hvězdy, ani z nějaký nostalgie (což je trochu blbost páč jsem ročník 88 a film 72), protože bych to ohodnotil stejně jako třeba Black Irish. Holt to hodnocení je někdy trochu nevýhodný, uvítal bych stupnici 1-10 nebo tak. Jinak obětováním hodiny na zkouknutí tohohle snímku v podstatě nic nezkazíte. ()

• První v USA legálně distribuovaný pornofilm, jenž se stal zároveň symbolem dekády. Dále se filmoví historici shodují, že Hluboké hrdlo stálo u zrodu žánru sexuálně explicitních filmů a přispělo k rozšíření pornografie. (Zetwenka)
  • I přes výdělek rekordních 600 milionů amerických dolarů dostala hlavní herečka pouze 1 250 dolarů. (Dlee)

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

Seyfriedka vs. Akermanka: Souboj o hlubší hrdlo

05.01.2012

Amanda Seyfried i Malin Akerman si zahrají legendární pornohvězdu Lindu Lovelace, kterou proslavilo kultovní Hluboké hrdlo z roku 1972. Každá v jiném filmu. Když se loni vynořily dva konkurenční… (viac)

Kdo má hlubší hrdlo?

Kdo má hlubší hrdlo?

23.11.2010

Téměř rok byla s hlavní rolí v dramatu Inferno o vzniku legendárního pornografického snímku z roku 1972 Deep Throat spojována Lindsey Lohan. Nakonec ale bylo jejích skandálů příliš a autor scénáře a… (viac)