Dwight, který má fialový pás v karate, složí při přátelském pošťuchování Michaela k zemi. Ponížený šéf pak pozve všechny na odvetu. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Dwight sa chváli fialovým pásom v karate. Michael sa rozhodne vyzvať ho na súboj v jeho vlastnom Dojo. Prevedenie: Všeobecne časti v ktorých Dwight dostáva kapky sú najlepšie, nehovorím, že sú dobré ale v rámci humoru aký nastavil tento seriál sú najlepšie - stôl na toalete. 55% ()

alisa.upir

Dwightův stůl komplet přestěhovaný na toalety :D ; "Michael tends to procrastinate a bit whenever he has to do work... "... Michael: "oh God, work, get away creepy!" ; "I come from a long line of fighters. My maternal grandfather was the toughest guy I ever knew. WW2 veteran. Killed 20 men, then spent the rest of the war in an ally prison camp. My father battled blood pressure and obesity all his life. Different kind of fight." ()

• Když po hádce všichni vystupují z výtahu, Rainn Wilson (Dwight) se po nárazu do dveří snaží neusmívat. (LUKICKK)
  • Když Dwight (Rainn Wilson) zavolá svému senseiovi Irovi, je přerušen, než řekne: „Arigato Goazai Mashta,“ což je nesprávná výslovnost. Správná forma pro to, co chce říci, je „Arigatou gozaimashita“, což je poděkování za něco, co se vám stalo. Můžete to například říci učiteli po lekci. Spolu s „Sempai“, což by mělo být „Senpai", a Michaelovým falešným určením kandži jako „California Roll“ jsou to jen některé z momentů satirizujících Dwightovy a Michaelovy „bojové znalosti“. (LUKICKK)