Michael sleduje přípravy zaměstnanců na každoroční halloweenskou firemní party a trápí se tím, komu z nich dá padáka. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Michael všetkým skazí Halloween keď oznámi, že do zajtra musí jedného člena kanclu vyhodiť. Zaujme k tomu ozaj svojské riešenia. Prevedenie: Tých dvoch, ktorých chcel vyhodiť som si celý čas ani v kancli nevšimol. A opäť sa stretávame s absolútne nevtipnou a skôr smutnou epizódou. Nejedná sa o drámu, to by som to hodnotil inak. Jedná sa o excentrický humor z ktorého je mi do plaču a to je na grcanie. 9% ()

alisa.upir

"Dwight is ... special. But I don't believe his talents are being used in this office, so Pam and I have put his resume on Monster.com, google, craigslist... we're really interested the most in jobs that take Dwight out of State, preferably Alaska... or India" ()

• Po titulcích je slyšedt Dwighta (Rainn Wilson), jak říká: „Ticho, ty!“, když se objeví logo Deedle-Dee Productions. Jedná se o jedinou epizodu, v níž nad závěrečným logem zazní citát. (LUKICKK)
  • Creed (Creed Bratton) napodobuje herce a komika Jimmyho Duranteho jeho charakteristickým „Ha-Cha-Cha-Chaaaaa“. Ve skutečném životě se Creed s Jimmym Durantem setkal, když byl v roce 1967 hostem v Hollywood Palace jako člen skupiny Grass Roots. (LUKICKK)