neo93

Velmi dobrý polský snímek, který zachycuje prostředí hudebního showbyznysu, tak i důvěru či obětavost mezi partnery. Vyprávění začíná, když jedna žena se přiřítí před dvojici snoubenců, kteří se právě chtějí vzít, a nečekaně dá facku přítomnému ženichovi, a též ho nařkne z toho, že ji podvedl. Následně také nevěsta uskuteční stejnou akci jako předešlá neznámá žena a utíká pryč. Zanedlouho se vrací neznámá žena, která se jmenuje Lola, k ženichovi, Kubovi a omlouvá se za to, co mu provedla, jelikož si ho spletla se známým zpěvákem Johny Tomalou. Kuba se poté snaží vysvětlit své snoubence Majce, že to byl omyl, jenže ta mu nevěří, a proto se z Kuby musí stát právě populární zpěvák Johny Tomala, aby získal ztracenu důvěru u své Majky. Velmi povedený je tento příběhový koncept, kdy sledujeme falešného zpěváka, jak okouzluje publikum, tak i později samotnou snoubenku. Z tohoto aspektu čiší také spoustu humorných a podařených scén, které jednoduše pobaví. ()

lamps

Docela příjemná a místy vážně vtipná oddechovka. která trefně vypichuje falešný kult celebrity v moderní společnosti a ženskou "loajalitu" vůči chudému a skromnému partnerovi. Mě osobně zaujaly i dvě titulní herečky, které byly i na dnešní poměry poměrně pohledné, což bych se předtím od polského filmu neodvažoval očekávat. Nebýt tolika protahovaných hudebních čísel, zvažoval bych i vyšší hodnocení. ()