Slnko, baby, Florida!

• Česko Soukromý víkend (viac)

Prožijete rozmařilý víkend plný výtržností v té nejdivočejší části Miami. Dva mladí odvázaní kluci, Ben (Rob Morrow) a Jack (Johnny Depp) se ubytují v luxusním hotelu, aby se věnovali své oblíbené kratochvíli - ženám! Předmětem Jackovy nezřízené touhy je bohatá kráska a udělal by cokoliv (vydává se dokonce i za chirurga), aby ji dostal do takové situace, kde by mohl jednat. Benova snaha dobýt nádhernou servírku bude možná mezitím zmařena interním nařízením, které zapovídá milostné hrátky s hotelovými hosty. Husarské kousky obou výtečníků kromě toho ohrožuje slídivý domácí detektiv Reeves a šílený zloděj Maestro, který se snaží uloupit nesmírně cenný diamant. Prožijte nejdivočejší víkend vašeho života. (Bonton Home Video)

dopitak

Depp jako mladé ucho ve filmu plném odhalených vnad! Našli bychom v našich filmotékách hned několik snímků, které lze řadit do sladkých nevinných amerických osmdesátek, a ve všech bylo nahoty požehnaně. To byl podobný diskurz, jako bavorské košilaté komedie ze stodol a luk. Jak vidno, herecky asi nejvíc kolegy komentátory zaujala někdejší představitelka tvrdé policajtky z Policejní akademie, která tu svoje nalejváky vystaví v prádle více než průsvitném. Blázniviny začnou dřív nebo později nudit. Tonda Navrátil a spol v jednom z prvních porevolučních dabingů. ()

blackJag

Letní, lechtivá (něco málo těch koziček) komedie se synopsí hravého pornofilmu. Pro fanynky Johnnyho Deppa neznamená tento jednoduchý snímek pouhý pohled do začátků jeho strmé kariéry, ale i kukandu na jeho nahé pozadí (nebo “kromaňonské“ obočí), pro fandy POLICEJNÍ AKADEMIE zase nabízí siluetu Leslie Easterbrookové v průsvitném župánku. Ovšem pro fanatické vyznavače stylu 80. let (jsou-li tací) může film posloužit jako dokonalý fetiš v podobě celé přehlídky specificky pudlovitých účesů. 60% ()

maverick10

No tak podivejte se na nej dvaadvacetileta budouci hvezda se tu prohani coby pubertalni mladik na dovolene se svym kamaradem. Tak tenhle film jsem videl asi tak 58krat. Divali jsme se na nej s bratrancem porad dokola, to nam bylo asi 8let. No a porad ma ten film cosi do sebe. V dnesni dobe prcicek a jinejch teen hovadin by urcite neobstal, ale tenkrat to bylo neco.Dva mladici co si chteji na dovolene uzit, avsak stiha je jedna blazniva pohroma za druhou. O zabavu tady nouze neni a o tu tady jde v prvni rade. ()

kaylin

Celkem nijak zásadně nevybočující komedie o tom, jak si dva mladí chtějí užívat. Potěšit může účast Johnnyho Deppa v jedné ze dvou hlavních rolí. Co mě ale více potěšilo, to je přítomnost Leslie Easterbrook, jejíž výstřih je zde skutečně krásně vidět a také má jednu z hlavních rolí. Navíc většinou nemá ani podprsenku. ()

Jordan

mladý vyčesaný Depp alebo tiež "vivat 80. roky"; nenáročná, na nič sa nehrajúca a úprimná, poctivá ľahká prázdninová crazy komédia, ktorá bola mojím tohtoprázdninovým prekvapením a dokázala mi dokonala zdvihnúť náladu - nahlas som sa smial! skrytý klenot 80. rokov, kedy sa crazy komédie ešte vedeli točiť slušne a zábavne ()

• Natáčení probíhalo na jižní Floridě. (Rosalinda)
  • Rob Morrow v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)