Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích? (oficiálny text distribútora)

Bukk

Peppa se snaží být až moc chytrá, přitom si neumí poradit s banálnimi věcmi do života běžně potřebnými. Jediný George je na správném místě, je to roztomilý chrochtalín, který si na nic nehraje a je nesmírně fixován na svého miláčka rrrr dinosauříka. Mezi mé nejoblíbenější díly patří ten, kdy připraví tatínkovi k narozkám vekou louži, aby mohl řádně vyzkoušet své nové boty. Legendární. ()

krasohled

Jednoduchý serial určen pro malé děti, předškolního věku ..už od 2 let- kdy sice vůbec není vhodné aby dítě čumělo na bednu ale když letíte letadlem nebo delší jízdu v autě , musíte střídat aktivity po 20 minutách ..nebo musíte udržet dítě nemocné v posteli, tak přijde vhod.... dítě zabaví- nic mu tam " neproblyskuje " v obrazovce, farby jsou základní, akce ve správnem tempu.. z komentářů, co zde píši blbečci i snaživí tatínci -je jasně vidět že o dětské vývojové psychologii nemají páru.. V Peppě jsou všechny běžné situace ze života- třeba návšteva zubaře, nemoc a muset ležet v postýlce, nový spolužák- maminky ho za tu pomoc milují a trochu skrytý anglický humor. Moje už né miminko nebavilo ve 2 letech nic jiného - Krteček a Bob a Bobek vydrželi půl minuty- nic ji to neříkalo, Peppa byl náš první film a smála se, ve 2,5 letech jsme se "hadali" protože ji nechtěla vypnout... ve 3 letech ji ve školce pustili autíčka s "sofistikovaným akčním " příbehem -který ji naučil větu " Ty si hloupý.." a vykřikovla ji po ulici. 100% ()

Skuby47

Animovaný seriál, který by neměli hodnotit dospělí diváci, ale jen děti, pro které je určen. Mně připadala zvláštní plochá a jednoduchá grafika řekněme nelíbivá, ale moje vnučky jsou nadšeny. Je to veselé, vtipné a v době nemoci to funguje jako neocenitelná pomůcka, jak udržet děti v posteli a ještě je přitom vychovávat, protože Peppu poslechnou spíš než moje příkazy. V tomto případě hodnotím za celou rodinu. ()

mokrasek

Dozvíte se například, že ples maškar nakonec vyhraje mrkev, že pavouk štíhlonožka má dlouhé nohy a že se ho bojí i tatínek, kdo je vodní maškara a kdo mořská krysa, že dědečkova rezavá bárka je rychlejší než Burácova kocábka jen do té chvíle, než mu před mostem dojde benzín a plno dalších pozoruhodných věcí. Občas si budete připadat vysmátě jako v hospodě U Zhulený žáby, ale přesto ***. ()

PollyJean

pro hodně malé děti zjevně docela účinné. Když si odmyslím strašnou animaci, chrochtání, neustálé skákání do kaluží a epileptické záchvaty smíchu na konci skoro každého dílu, jde rozhodně o zábavný seriál. Narozdíl od leckdy slušně fantazijních českých večerníčků je tento anglický seriál pragmatický tak jako Angličané. Odehrává se v obyčejné rodině, která zažívá úplně obyčejné starosti - malá Peppa se učí jezdit na kole, jede na piknik, pomáhá na zahradě, hledá tatínkovi brýle, pohádá se s kamarádkou atd. atd. Navíc se děti jen tak mimochodem dozvědí spoustu praktických informací např. o Měsíci, o sázení rostlin nebo třeba o recyklování. Příběhy mají ale dvojí dabing, z nichž ten novější sestává ze schválně a neuměle pitvořivých hlásků a je naprosto strašný (náhoda nebo důsledek nedávné dabingové stávky?). ()

Galéria (1 342)

• Chrochtání rodiny Peppiny se během třetí a čtvrté řady změnilo. (..Lucas..)
  • Seriál se objevil přibližně ve 180 zemích světa. (Pierre)
  • V prvních dvou sériích nebyly postavy v autech připoutány bezpečnostními pásy. Poté, co kvůli tomu obdržel seriál několik stížností, tvůrci do epizod bezpečnostní pásy přidali a upravili i ty epizody, ve kterých nebyly. (Pierre)

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi