Holly Hamiltonová (Hilary Duff) je normálne dospievajúce dievča, ktoré už unavuje sťahovať sa vždy, keď jej slobodná matka Jean (Heather Locklear) prechádza partnerskou krízou. Aby ju uchránila pred ďalšou nesprávnou voľbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužom - imaginárnym tajným ctiteľom, ktorý si s Jean niečo začne a zdvihne jej upadajúce sebavedomie. Ale keď sa tento virtuálny vzťah začne uskutočňovať, Holly sa ocitá pred úlohou stvoriť nápadníkovu podobu. A tak si ako tvár, ktorá sa skrýva za všetkými listami a darčekmi, požičia šarmantného strýka (Chris Noth) svojej kamarátky. Postupom času musí Holly podnikať stále zúfalejšie kroky, aby svoju malú lesť nepokazila a uchránila mamino šťastie. Ale nezmešká tak Jean toho naozajstného pána dokonalého, až sa objaví? (TV Markíza)

KarKulA

Chrisovi Nothovi toho pana "Božského", cíleného na věkovou kategorii třicet a výše, už asi nikdo neodpáře, ale není to nic proti ničemu. V této průměrné a chvílema i docela koukatelné komedii bylo bohužel pár momentů které ji v mých očích degradovali tak, že nakonec hodnotím lehce pod ten průměr. ()

Dagoussek

Jak najít pro mámu chlapa. Typická americká teenagerská blbina, ale dodívala jsem se do konce, což sama nechápu. Ale po práci ke kafi, proč ne? Vidět Lockleart v kladné roli není obvyklé. Lepší je jako potvora 🙂 ()

Chise

Kupodivu to není tak příšerné, jak název a obsazení Hilary Duff slibují. Dá se tu nalézt něco psychologie a postavy jsou také sympatické. A film má taky trochu děj. ()

MareT.

Odporný cukrkandl, který je nechutný, nudný a hlavně trapný! Potěšila mě akorát seriálová hvězdička 90. let Locklear! ()

Paity

Hilary Duff příliš nehraje. Stačí jí, když se jen tím svým blondýnkovským způsobem usměje a film je na světě. To jestli je dobrý už ale můžete posoudit sami. Odpověď, ne není, je ale pravdivá. ()

mirkaaa

Nenáročná romantická komedie, která je předvídatelná už od začátku. Navíc Heather Locklear jsem od dob Melrose Place snad v ničem jiném ani hrát neviděla. A k tomu všemu přeslazený konec. I romantická komedie může mít úroveň, ale tohle bylo poměrně stupidní. ()

Sygauras

Průměrný romantický film, mírně praštěný, a vhodný k odpolednímu ležení na gauči, když se k vám tulí někdo moc příjemný a jste zachcuchlaní do deky a máte na stole čaj a prostě jen tak ležíte a máte náladu na romantiku. Prostě průměr. Hilary Duff byla vážně moc hezká a sladká. Za 3 hubičky. ()

lucinkapes

Velmi romantický film, ktery musi vetsine divaku vytlacit z oka slzicku. Je proste necim zvlastni. Tento pribeh neni 100x vyprany (i kdyz ani to nekdy nevadi) jako u jinych romantickych filmu. Muzu vrele doporucit. Za film bych dal asi 4,5 hvezdicky, ale musim jeste pridat kvuli me oblibene herecce Hilary Duff. Ta holka ma fakt talent... :-) ()

P-puma- odpad!

Proč nám to američtí scénaristé dělají? Proč píšou pořád to samé dokola? Film je trapně nudný a Hilary Duff je příšerná herečka. ()

mul.berry

Neuvěřitelně nasládlý film, ve kterém se řeší patálie, které by v reálném životě neměly místo. Ale světe div se, dokázal mě pobavit a ačkoli Heather Locklear nemám, už z dob Melrose Place, vůbec v lásce, tady mi nevadila a závěrečný úsměv, jenž mi přistál na tváři se zdál být na 3 hvězdičky dostačující. ()

pospech11

Nemám rád tyhle romantické slaďárny, takže tenhle film pro mě byl utrpením. Nemám rád ani Hilary Duff, jediný kdo zachraňuje čest tomuhle filmu je Chris Noth. ()

Wargoo

Taký, ľahký americký predvídateľný cukor... Ale prissámvačku, už som videl aj oveľa horšie filmy. Ale byť na matkinom mieste, tak tú malú roztrhám jak hada ! Slabé 3***, neurazilo. 45,094% ()

Wallis3 odpad!

Tak si manželka přišla z hokny a pustila si toto...a rozhodila mi celý den. A jelikož jsem neměl co dělat, tak jsem to tak nějak sledoval a nedalo se. Takových zubobolných keců, kýčů, děcka zas chytřejší než všichni v okolí... musel jsem vstát, a chodit, do všeho rýpat a kontrolovat všechno, co se v bytě kontrolovat dá a jestli ta sladká pičovina neskončila, tak kontroluji doteď... ()

nurielka

Sympatické herecké obsadenie, na čele s Chrisom Nothom, ktoré neurazí. Hilary Duff som síce videla už v lepších filmoch, ak sa to o nej dá povedať(teraz gúľam očami), ale ja si proste nemôžem pomôcť. Zbožňujem presladené romantické zápletky (s Hilary v hlavnej úlohe) s tou finálnou (takmer geniálnou) pointou, ktorá má zachrániť romantické dušičky nás všetkých. ()