Všeobecně řečeno, jediné, co druhořadý vyhledávač talentů a mluvka Sammy Kamin má, je dobrá vyřídilka a umění přesvědčovat. A právě nyní objevil šanci velikou...220 cm. Sammy je odhodlaný přivézt svůj čerstvě objevený talent z rumunského venkova do USA a získat naivního obra pro svou věc... Ale co způsobí tenhle laskavý a jemný gigant ve světě, kde nikdy neviděli nikoho takhle velikého? Určitě Vás dobře pobaví zábavný Billy Crystal a skutečný basketbalový hráč Gheorge Muresan. Velké ambice a opravdu vysoká postava je přesně to, co potřebuje, aby se stal Sammyho favoritem. (oficiálny text distribútora)

Pajky3

Příjemný a milý film o jednom obrovi. Billy Crystal se mi tady líbil. Celý to má takovou pěknou atmosféru. Já se k tomu dostal jako k filmu, kde má cameo Steven Seagal. Celý film se o něm mluví a pak přijde na scénu. Má svou vtipnou chvilku 65% ()

lennyd

Poté, co je uprostřed Rumunska umělecký agent Sammy (Billy Crystal) odkopnut svým posledním hercem, v rozčilení havaruje a i s automobilem zahučí do řeky. Když se o pár dní v místním kostele probudí, zjišťuje - že byl zachráněn místním mladíkem, 220 cm vysokým Maxem. Sammy hned ucítí svoji šanci, a přemluví Maxe k účinkování ve filmu - s jeho impozantní postavou je jako stvořený pro role barbarů a jiných záporáků. Jenže Max netouží být filmová hvězda, jediné po čem touží je setkat se svojí dávnou láskou, Lilianou ... Můj obr mne rozhodně nikterak neuchvátil - jednak dvakrát nemusím Billyho Crystala, druhak mi celý námět přišel tak hodně přitažený za uši, a třeťak, když někdo umí hrát (basket), tak to ještě neznamená že umí hrát (ve filmu). Na celém filmu mi nejzajímavější přišla (a to jsem fakt netušil že někdy řeknu nebo napíšu) - malá role Stevena Seagala, a hlavně jeho telefonát se synem Sammyho... ()

JohnSmith

Asi tisíckrát ohraný příběh, který sice tentokrát končí trochu podvodem, ale jinak nic extra. Bonusem je příjemné Seagalovo cameo. ()

m.a.t.o.

„Steven, bolo to skvelé, úžasné. Ale mohli by sme to zbehnúť ešte raz?“ – „Nie.“ Veľmi pekný film, ktorý funguje ako komédia i ako dráma. Myslím si, že svoje si v ňom nájdu deti aj dospelí. A Seagal je buď megadobrý herec alebo tu bol fakt sám sebou. 60 % ()

Paity

Billy Crystal se pustil na pole sociálního dramatu s prvky komedie, ale řekl bych, že to nestačí na to, aby to byla automaticky kvalita. Alespoň v tomto případě tomu tak není. ()

Angie91

Film byl milým způsobem překvapivý, což u mě vyvolalo dojem 50 % úspěšnosti. Od komediálního začátku až k nostalgickému konci. A k tomu, zdálo se mi to nebo byly v závěru filmu opravdu vidět Trosky? ()

boyd.

Pěkná komedie, která neurazí a zaujme 5-minutovým cameem! Seagal, když jsem zjistil že v tomto filmu hraje i Steven, hned jsem běžel do videopůjčovny, byl jsem mile potěšen a překvapen jeho komediálním talentem, škoda že nedostal více prostoru. Pár momentu je tady opravdu směšných, ale jinak tato komedie rychle z hlavy vyšumí, dávám zlatou střední cestu za 3* ()

tragos

Pár vtipných momentů, ale jinak spíš smutný a dojemný film, jako dělaný pro nedělní odpoledne. Prohloupit se s ním nedá. ()

Ydrosten

Další z řady filmů, které ukazují dementní američany. 80% děje se opět někdo z někým hádá. Fakt tyhle hádací filmy máte rádi ? Vážně vám to přijde směšné ? ()

helloween93

Poutavý lidský příběh plný sentimentu, který vás zaujme životním osudem obra a dobráckého agenta filmových herců. Potěšila účast Stevena Seagala, který se dokonce i usmál. 4* ()

Rathalos

Sympaticka a mila komedia s prijemnym hereckym obsadenim,Billa Crystala mam rad i jeho filmy a urcite by som nechcel byt taky obor ako ten chlapik...:-) ()