Agent Derrick Vann (Samuel L. Jackson) patrí k najlepším tajným agentom a vždy si ide tvrdo za svojim cieľom. Jedného dňa je zákerne zavraždený jeho parťák hneď po tom, ako niekto vykradne policajný sklad so zbraňami. Vnútorné oddelenie podozrieva mŕtveho policajta a zároveň jeho kolegu, dôstojníka Vanna, že o celej krádeži vedel a spolupracoval s podsvetím.  Vann má iba 24 hodín na to, aby očistil svoje meno a našiel vraha svojho kolegu. Skontaktuje sa so zločincami a predstiera, že má záujem o kúpu zbraní. Obchodník so zbraňami si ho však spletie s mierumilovným predajcom dentálnych potrieb Andy Fiddlerom (Eugene Levy). Zdá sa, že jediným riešením, ako splniť túto náročnú úlohu bude nechať ukecaného milovníka prostriedkov dentálnej hygieny hrať svoju úlohu aj ďalej. Čas beží a dvojica prežíva v uliciach Detroitu horúce chvíle. (TV Markíza)

Fanak

Vykrádačka stokrát vykradeného by bez S. L. Jacksona přišla o jedinou hvězdu nejen v obsazení, ale taktéž v hodnocení. Ten zbytek totiž opravdu nestojí za to a vtipný by byl leda sestřihán na 25minutovou epizodu nějakého komediálního seriálu. I těch 83 minut je ztrátou času. ()

Cortesz

Pro mě ne moc zábavná komedie, spíše nevtipná, scénář je nulový, sice nějaká krimi linie tady je, ale je dost chabá, Eugene Levy je pro tyto role stvořenej, aby ze sebe dělal šaška, ze začátku mě docela i bavil, ale opakovanej vtip po 100xkrát už není vtipnej, Samuel L. Jackson, kterého sem měl vždycky rád, mě v poslední době vytáčí tím, že leze do všeho co mu kdo nabídne, nevím jestli to má herec jeho formátu zapotřebí, zde je sice nejzábavnější prvek filmu, ale i tak jde o podprůměrnou krimi komedii s ubohým scénářem a nevtipnou komediální linii, ale na druhou stranu skvěle obsazenej. ()

Mykhaluu

Dal bych málem tři hvězdičky, protože jsem čekal od tohohle více... ale když to porovnám s nekomediálním Training day, tak se mi snad víc líbil i ten Samuel L. Jackson... :) Nu, ale skutečně Eugene Levy nezklamal a je kouzelný prodejce dentální hygieny! :) Taky jsem poprvé ve filmu zaregistroval Luka Gosse z http://www.youtube.com/user/brosmania :) :) ()

subic

Slabší, ale koukatelné. Samuel L. Jackson v roli drsňáckého vyšetřovatele FBI nakonec dostane vraha svého porťáka, to vše za asistence Eugene Levyho, fotříka z Prciček. 55% ()

hadoskorpion

dobra komédia najlepšie bolo Spoiler hádali Fiddler s Vann na tom koho kto devka pri a vtipne po jedle hovädzieho mäsa keď prdieť až tak neznesiteľne ten Fiddler, dobre bazéniku tam čakať hovorili gastrami,a ešte podezreleho auto cez plot hýbať podozrenie na zadok. Vann povedal, že ho kryje pan Masarity tym myslel Fiddler aby uhryzol do ruky a schytal to rovno do zadku. Najlepšie bolo v letisku ta osobná prehliadka Vann hodil na Fiddler povedal kto je koho devka. ()

Brano

Priemerná komédia o drsnom policajtovi a nešikovnom dentistovi, ktorí budú spolu riešiť prípad. Pár vtipných scén sa našlo, ale celkovo ich bolo málo. Dejovo slabé. Miestami bez nápadu. Herecké spojenie Jackson a Levy veľmi nefungovalo a po pár minútach skôr liezlo na nervy. Najväčšie plus je krátka stopáž, ktorá robí tento film znesiteľným. ()

Saljack

FIlm je celkem dobrý, má pořád spád, člověk se baví. Herecké obsazení dobré co víc si přát. Přeci jenom mu něco chybělo tudíž 4*. Za půjčení rozhodně stojí. ()

gotham

Samuel byl jako vždy vynikající, Levy mu zdatně sekundoval, no ale když nemají co hrát, tak je to těžký. Je to postavený na tom, že Eugene něco řekne nebo udělá, Sam se na něj zamračí, začne mu nadávat a jede se dál. Občas jsou tam celkem zábavné scény, ale když to nemá hlavu ani patu a základní dějová linie je naprosto katastrofální, tak je to těžký. Ale co mě fakt pobavilo byla scéna s bezdomovcem u koše, to bylo pěkný :-) 30% ()

fimler

Docela vtipné s poněkud nudným koncem.Samuel byl výborný a drsný jak to bývá zvykem v jeho filmech.Eugene ze sebe dělá takového vole, že už to začne taky někoho štvát.Zůstává nad tím rozum stát jak je lehké se propašovat nebo omylem dostat do takového průšvihu do jakého se dostal Levy!To co podstoupil by nechtěl zažít nikdo z nás.....Děvka byla z celého filmu nejlepší!!! ()

maestrotatum

Ehehhej hláškujúci policajt-kriminalista Samuel L. Jackson v relatívne dobrej a zábavnej komédii sa znenazdajky ocitne vedľa Eugena a ich rozdiely v charakteroch naberajú až priepastné hodnoty. Tvrdé a drsné Detroitské prostredie len zvýrazňuje humor hlavnej dvojice. Lahko natočené, lahko vstrebateľné, nič iné ako vtip za tým netreba hľadať. Ako chlapča som sa takmer počúral od smiechu a aj preto sa ešte stále k tomu rád vrátim. [60%] ()

Gotlike

I když tento film není zase tak skvělý, dávám tři hvězdičky. Celkem jsem se párkrát zasmál a je to takový ten typ filmu, u kterého si rád oddychnu, třeba v pátek večer, když nic jiného v televizi není :-) ()