Epizódy(18)
-
Abgezockt (S04E01)
-
Herrenrunde (S04E02)
-
Verfluchte Leidenschaft (S04E03)
-
Vietjes letzte Reise (S04E04)
-
Seitenwechsel (S04E05)
-
Skatbrüder (S04E06)
-
Tödliche Ladung (S04E07)
-
Halbe Volte (S04E08)
-
Allein zu Haus (S04E09)
-
Hundeleben (S04E10)
-
Unter Pleitegeiern (S04E11)
-
Tödliche Hörner (S04E12)
-
Rauchzeichen (S04E13)
-
Kaffeefahrt (S04E14)
-
Stromschlag (S04E15)
-
Nebenwirkungen (S04E16)
-
Laura (S04E17)
-
Familienbande (S04E18)
Hrajú
Matthias Zahlbaum
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Regine Seidler
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Stephan Baumecker
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Rainer Reiners
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Jan Peter Heyne
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Emanuela von Frankenberg
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Fantômas (1980) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Christian Oskar Spitzl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hansjürgen Hürrig
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Karin Düwel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Wanja Mues
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Harald Polzin
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Ramona Kunze-Libnow
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tom Wlaschiha
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Stranger Things (2016) (seriál)
Agatha Christie's Poirot (1989) (seriál)
Bernhard Bettermann
Francúzsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Aaron Hildebrand
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Jörg Panknin
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Theresa Berlage
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Anne-Luise Tietz
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Charley Ann Schmutzler
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)