Život v 21. století má přesně vymezená pravidla. Celý svět ovládají militantní kulty a svoboda jednotlivce již neexistuje. Kdo chce přežít, musí se řídit jejich zákony. Kdo neuposlechne a překročí hranice poslušnosti, ten je v rukou „Sheperdů“ a čeká na něj jistá smrt. Zóny mimo povolení kontrolujíc „Sheperdové“ – bojové skupiny zabijáků, kteří zabijí každého zbloudilce. Jeden z nejlepších (C. Thomas Howell) má již plné zuby zabíjení a rozhodne se odejít ze skupiny a ušetřit tím zatoulanou oběť. Bude moci vůbec přežít a zachránit sebe i odsouzence? (oficiálny text distribútora)

Campbell

Podprůměrná televizní blbost. Na druhou stranu musím říct že jsem to čekal daleko horší. Takhle to je jen hloupej filmík na který zapomenu. Způsobem jak je film natočen ať způsobem scénáře, či efektama tak mi připomínal další sračku a to Trávníkaře 2. Nicméně tady je pár scén opravdu zábavných...A pár scén naprosto na přes držku, to mluvení o bohu začne být po 10 minutách otravné. Herci mi přišly docela ok, jen nevím proč z Howella chtěly udělat akčního herce. Howell je charismatický a celkem i dobrý herec ale rozhodně ne akční hrdina. Piper je jako obvykle over the top dobrý. Jako je to sračka ale sem tam jsem se bavil. ()

honajz

Hvězdička za úvodní fór s kanadským satelitem, ale tím veškerý humor skončil. Následuje klasické klišé - zabiják s traumatem, který pomáhá ženské s nemluvícím klukem dostat se pryč a mezitím se pomstít. Mezi tím vším nový náboženský šílenec, rozstřílené sochy svatých, kupčení s penězi a otroky, padající kříže. Laciná papundeklová výprava. Trochu mi to svým stylem připomnělo seriál Jericho. Celkově je to zbytečně dlouhé, s divnými postavami, zdlouhavými záběry laciných přestřelek pistolek s bouchacími kuličkami a očekávaným koncem. ()

Terva odpad!

Hudba : Donald Quan. Kamera : Graeme Mears. Režie : Peter Hayman. Scénář : Nelu Ghiran. Kanadský pokus o sci - fi z naší nedaleké budoucnosti. Hrozné herecké obsazení, šílený scénář a skoro dementní hudba. ()