Scenár:
Mira Roth, Thomas Frydetzki, Hubert Eckert, Christin Burger, Peter Dommaschk, Ralf Leuther (viac)Hrajú:
Sonja Baum, Pierre Besson, Lukas Piloty, Tatjana Kästel, Kerstin Landsmann, Stephen Appleton, Trang Le Hong, Yung Ngo, Florentine Schara, Stefan Haschke, Nikolaus Okonkwo, Stefan Woelk (viac)Epizódy(25)
-
Vaterfreuden (S22E01)
-
Stumme Schreie (S22E02)
-
Hallo, Fremder (S22E03)
-
Des Müllers Lust (S22E04)
-
Kinderfrei (S22E05)
-
Angriff der Schatten (S22E06)
-
Die Ruhe nach dem Sturm (S22E07)
-
Bis dass der Tod sie scheidet (S22E08)
-
Die Milchkönigin von Appelrath (S22E09)
-
Die Mischung macht’s (S22E10)
-
Schuld und Sühne (S22E11)
-
Nur der Moment (S22E12)
-
Das Küken (S22E13)
-
Mord aus Liebe (S22E14)
-
Der Sturm op et Rodhuus (S22E15)
-
Hände hoch! (S22E16)
-
Bukowski ist tot (S22E17)
-
Der Bienenkönig (S22E18)
-
Ming Pilz (S22E19)
-
Tanz oder gar nicht (S22E20)
-
Ungebunden (S22E21)
-
Die letzte Aktion (S22E22)
-
Der verfluchte Jonas (S22E23)
-
Tödlicher Steinwurf (S22E24)
-
Familie 2.0 (S22E25)
Hrajú
Sonja Baum
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Pierre Besson
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lukas Piloty
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Tatjana Kästel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Kerstin Landsmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephen Appleton
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Trang Le Hong
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Yung Ngo
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Florentine Schara
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Stefan Haschke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hausen (2020) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Nikolaus Okonkwo
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Stefan Woelk
Najlepšie seriály:
Krycí jméno: Jaguár (2021) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Christian Beermann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Martin Lindow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Aline Hochscheid
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marlon Heidel
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Waldemar Kobus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Sebastian Fitzek: Terapie (2023) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Frederik Bott
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Niklas Löffler
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Maditha Dolle
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)